دسامبر 2, 2022
ناظم‌الشریعه: تیم فوتسال ازبکستان از تیم‌های خوب آسیا است

ناظم‌الشریعه: تیم فوتسال ازبکستان از تیم‌های خوب آسیا است

[ad_1]

«سیدمحمد ناظم‌الشریعه» روز چهارشنبه در گفت و گویی در خصوص شرایط تیم ملی فوتسال، بیان داشت: روز گذشته به همراه تیم ملی فوتبال با یک پرواز چارتر به ازبکستان آمدیم. ‌شب گذشته نیز از ساعت ۲۰:۴۰ به وقت محلی وارد هتل محل اقامت خود شده و برای اینکه بازیکنان به شرایط سالن مسابقه عادت کنند، سریعاً به تمرین رفتیم. ضمن اینکه ‌قبل از اعزام به تمرین از همه تست کرونا گرفته شد.  به طور کلی همه پروتکل‌های بهداشتی در اینجا رعایت می‌شود.

وی ادامه داد: حدود ۴۵ دقیقه تمرین مفید داشتیم و خوشبختانه شرایط بازیکنان خوب است. چیزی که مشخص است اینکه ازبکستان از تیم‌های برتر در فوتسال آسیا است.  در تیم ما نیز پنج، شش بازیکن برای نخستین بار است که از کشور خارج می‌شوند و تجربه بازی خارج از خانه را ندارند. این اردو و ۲ بازی پیش‌رو تجربه خیلی خوبی می‌تواند برای بازیکنان جدید باشد. با اینکه کمبود وقت برای تمرین داشتیم اما روز به روز شرایط بهتر خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال در پایان، گفت: ‌ساعت ۱۲ به وقت محلی جلسه فنی برای بازیکنان خواهیم داشت و در نهایت ساعت ۱۵:۱۰ دقیقه هم هتل را به سمت سالن مسابقه ترک خواهیم کرد.

تیم ملی فوتسال کشورمان امروز (چهارشنبه)  در نخستین دیدار تدارکاتی خود از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران باید به مصاف ازبکستان می‌رود. دومین دیدار تدارکاتی نیز جمعه ۱۸ مهر برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *