نوامبر 29, 2022
نامجو مطلق: به هیچ وجه آماده بازی با تراکتور نیستیم

نامجو مطلق: به هیچ وجه آماده بازی با تراکتور نیستیم

[ad_1]

«مجید نامجومطلق» در نشست خبری پیش از دیدار استقلال برابر تراکتور در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر اظهار داشت: به طور معمول در نشست‌های خبری مربیان در مورد مسائل فنی و همچنین شرایط تیم حریف بحث‌هایی را مطرح می‌کنند اما ما نمی‌توانیم در مورد این مسائل صحبت کنیم چرا که پس از بازی با سایپا در هفته بیست و دوم لیگ برتر، تمرینی را انجام نداده‌ایم.

وی افزود: هفته گذشته هم در آستانه سفر به جم بودیم و حتی کارت پرواز هم گرفتیم اما مشخص شد تست کرونای چند بازیکن ما مثبت است و به همین خاطر نتوانستیم این بازی را انجام دهیم. از بازیکنانی که در فرودگاه با ما بودند تست هرویه میلیچ و یکی از بازیکنان جوان مثبت بود. اگر ما آن سفر را انجام می‌دادیم ممکن بود به غیر از سلامت بازیکنان، سلامت سایر مسافران به بوشهر هم با خطر مواجه شود به همین خاطر این سفر را لغو کردیم هر چند اگر تیم‌های دیگر جای ما بودند بعید بود چنین کاری را انجام می‌دادند.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: سفر ما به اهواز هم در شرایط خطرناک و شبهه برانگیز برگزار شد. در مجموع از دید من تمام مشکلات ما از آن دیدار به بعد آغاز شد. روز گذشته تمرین‌مان را تنها با 12 بازیکن برگزار کردیم چرا که سایر نفرات همچنان مشکوک به کرونا بودند و باید جواب تست‌شان می‌آمد. برای ما سلامت بازیکنان از همه چیز مهم‌تر است.

نامجومطلق ادامه داد: شرایط کنونی به مراتب بدتر از زمانی است که شیوع ویروس کرونا موجب تعطیلی مسابقات شد. بازی ما پس از تعطیلات زودتر از سایر تیم‌ها آغاز شد. از سازمان لیگ درخواست کردیم که بازی ما را به تعویق بیاندازد اما آنها گفتند از حیطه وظایف‌شان خارج است. سوال من این است که پس چه نهادی تصمیم گیرنده است؟ آنها باید سلامتی بازیکنان را در نظر بگیرند. در حال حاضر در تمرین بازیکنان استرس کامل دارند.

وی اظهار داشت: از افرادی که تصمیم‌گیرنده هستند، می‌خواهم شرایط را درک کنند.  تمرکز بازیکنان‌مان به‌هم ریخته است. از طرفی شرایط یکی از بازیکنان کرونایی ما به هیچ وجه خوب نیست و ریه‌اش با مشکل مواجه شده است. ما 5 روز تمرین نداشتیم اما فردا باید مقابل تراکتور به میدان برویم. چه کسی پاسخگوی این اتفاقات است؟

مربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد:‌ همه جای دنیا فوتبال ابزاری برای شادی و نشاط مردم است، اما در این شرایط ما استرس داریم و این موضوع به طور حتم تاثیر منفی روی روح و روان بازیکنان دارد.

نامجو مطلق گفت: از طرفی در حال حاضر با کمبود بازیکن مواجه است. وریا غفوری دیروز با ما تماس گرفت و گفت با توجه به کمبود بازیکن اجازه دهید من تست دوباره بدهم و در صورت منفی بودن در بازی شرکت کنم. این نشان از غیرت بازیکن است، اما برای ما سلامت بازیکنان برای ما از هر چیز مهم‌تر است. در این شرایط کار برای همه تیم‌ها سخت است.

وی ادامه داد:‌ فردا با تیم خوب تراکتور بازی داریم اما از نظر ذهنی به هیچ وجه آماده نیستیم. از طرفی این یک اتفاق نادر در فوتبال ایران بود که تمرین تیمی تنها با 12 بازیکن برگزار شود. به نظر من تصمیماتی که در شرایط کنونی برای فوتبال ما گرفته شد، در تاریخ ثبت می‌شود.

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم هیچ اتفاق ناگواری برای فوتبالیست‌ها به وجود نیاید.

ادامه دارد…

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *