نوامبر 27, 2022

نقد و بررسی فیلم: Raajneeti – قدرت و سیاست و سرگرمی

[ad_1]

Raajneeti طرح

یک حزب سیاسی رئیس یک حمله قلبی در آستانه انتخابات ایالتی. پسرش Veerendra (Manoj Bajpai) است که تمام مجموعه به بیش از گوشته که ارشد رهبر Brij گوپال (Nana Patekar) متقاعد ارشد به نام Veerendra دایی به عنوان جانشین. این پرت Veerendra طرح به سقوط به عنوان پسر عموی خود را Prithvi (Arjun Rampal) در حال حاضر دبیر حزب در نهایت وارث میراث. Veerendra دوست Suraj (آجی دوگان) تازه بدوران که در پای اشتباه با Prithvi. پسر Prithvi راننده Suraj در واقع اتفاق می افتد به Prithvi را برادر بزرگتر که دور انداخته شد در بدو تولد برای متولد خارج از زناشویی. Suraj سفارشات یک ضربه بر Veerndra عمو و همچنین Prithvi دستگیر و در یک sex رسوایی.

دیدن خانواده اش گرفتاری Samar (رانبیر کاپور), Prithvi برادر کوچکتر توطئه انتقام خود را. یک خارجی که علاقه مند نیست و در سیاست, Samar بخواهد به باقی می ماند در پس زمینه در حالی که طرح ریزی برادر خود را به عنوان رئیس نامزد وزرا. در میان این همه می ایستد صنعت دختر یک تاجر ثروتمند که عاشق سمر اما به پایان می رسد تا ازدواج Prithvi. همه چیز تبدیل به murkier زمانی که مرزهای متوقف به وجود داشته باشد در این بازی کثیف سیاست که در آن مردم در هیچ چیز متوقف.

بزرگترین فیلم Prakash Jha را حرفه ای Raaajneeti تلاش می کند به ایجاد یک بیانیه گسترده در سیاست در هند رنج می برد اما از بسیاری از predispositions که تا پایان ساخت این فیلم نگاه تا حد زیادی منسوخ شده و تا حدودی کسل کننده است. نمونه این: هر بار که کسی به ضرب گلوله و در حال مبارزه برای زندگی در بیمارستان, Nana Patekar, فقط waltzes به اتاق اورژانس بدون سوال پرسید و یا صحنه ای که خود بحث ساده است به اندازه کافی برای احیای یک تسکین یافته بود. بر اساس حماسه Mahabharat, Rajneeti را فیلمنامه قرض آزادانه از پدرخوانده. Anjum Rajabali و Prakash Jha که co-نوشت: این فیلمنامه بدون استخوان را در مورد پرهیاهو و حمل و نقل یاد لحظات از کاپولا کلاسیک در تمام طول فیلم است.

Raajneeti بازیگران و سهم خود را

Raajneeti شروع می شود به خوبی آن را به عنوان مجموعه شخصیت های ایجاد صحنه, کثیف, رقص, هندی, سیاست, اما هنگامی که آن را به ما نشان می دهد منو و سفارش غذا فقط روشن نمی کردن. Jha طول می کشد یک گام بزرگ از Gangajal و Apharan اما حتی با یک ستاره بزرگ بازیگران و بسیار مناسب و معقول فرض Raajneeti فقط نمی کشد خاموش. این فیلم به اندازه کافی برای همه بازیگران و در حالی که Manoj Bajpai, آجی دوگان به عنوان به خوبی به عنوان Nana Patekar بموقع تحویل آن را به عنوان اگر ما دیده نمی شود این مسائل را قبل از. با توجه به فیلم های قبلی با کمال تعجب هر دو کاترینا کایف و Arjun Rampal بسیار مناسب و معقول در این فیلم و رانبیر کاپور در مرکز آن همه موفق به نگه داشتن خود را.

یکی از خواسته های که Prakash Jha داده اند کمی بیشتر فکر کردم به محتوای این فیلم به عنوان مخالف به اعدام است. خود را پاکدامن Hindi دیالوگ باعث می شود Raajneeti شبیه به یک بد کالج بازی در اکثر نقاط; محلی خود را به صنعت تلفن های موبایل بیش از خارجی بازگشت سمر و برخی از صحنه ها مانند صنعت را از پدر درخواست سمر را به سمر رئیس نامزد وزرا برای او می خواهد بهترین ها را برای دختر خود و سمر گفتن برادر خود را به ازدواج با صنعت برای او حتی نمی تواند فکر می کنم از بودن سانتی متر و صنعت گفت Samar به ازدواج برادرش اگر او نمی کند و سپس پدر او ازدواج کند و او را به Veerendra که تبدیل به سانتی متر اگر پدر نبود پشتوانه Prithvi- آنقدر نادان است که یکی از شگفتی اگر این واقعا Jha جدی را در سیاست هند.

کلمات نهایی در Raajneeti

در تقریبا سه ساعت از زمان پخش Raajneeti به اندازه کافی بلند به اغوش گرفتن شما به عنوان به خوبی به عنوان شما با مته سوراخ. به عنوان کسی که ذکر شد در حالی که مشاهده فیلم است که تمام چیزی که به نظر می رسد مانند یک تریلر طولانی Raajneeti در بهترین حالت به نظر می رسد مانند یکی از کسانی که کانال خبری تلویزیونی نشان می دهد که در آن آنها را بی وقفه دنبال یک نامزد انتخابات مبارزات انتخاباتی!

Raajneeti بازیگران: Nana Patekar, Ajay Devgn, رانبیر کاپور, KatrinaKaif, Manoj Bajpai, Arjun Rampal و Naseruddin شاه

Raajneeti فیلمنامه: Anjum Rajabali و Prakash Jha بر اساس Prakash Jha داستان

Raajneeti کارگردان: Prakash Jha

Raajneeti رتبه: 2/5

Raajneeti موسیقی: Wayne شارپ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *