آگوست 16, 2022
نمایشگاه نخستین پویش نذر کتاب در قزوین برگزار شد

نمایشگاه نخستین پویش نذر کتاب در قزوین برگزار شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین در این مراسم گفت : ناآگاهی افراد یکی از مشکلات و معضلات هر جامعه ای است که ترویج دانایی به ویژه از طریق سوق دادن افراد به امر مطالعه و کتابخوانی می تواند به کمرنگ شدن این مشکل کمک کند.

فاطمه محمدبیگی افزود: بسیاری از افراد کتاب هایی در کتابخانه های خود دارند که با اهدای آن می توانند اتفاقات خوبی را رقم بزنند و در واقع در تامین غذای روح افراد مساعدت داشته باشند که از همین رو اقدام فرهنگی پویش نذر کتاب در استان راه اندازی شد.

وی به برگزاری نمایشگاه پویش نذر کتاب در قزوین اشاره کرد و یادآورشد : این نمایشگاه مصادف با روز شعر و ادب فارسی، در محل کتابخانه امام خمینی (ره) قزوین دایر شده است.

محمدبیگی افزود : کتاب های اهدایی از سوی مرکز اسناد و کتابخانه ملی، سازمان حج و زیارت، سازمان نهضت سوادآموزی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، ادارات و دستگاه های تابعه شهرستان های آبیک، بوئین زهرا، البرز، تاکستان و آوج، منابع طبیعی و آبخیزداری، اقتصاد و دارایی،  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، حوزه هنری، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بنیاد خیریه رشد و اداره کل میراث فرهنگی استان است.

به گفته وی ، 14 هزار و 610 جلد کتاب از سوی سازمان ها و ادارات مذکور در پویش نذر کتاب اهدا شده که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.