نوامبر 29, 2022
نماینده سراب رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی شد

نماینده سراب رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی شد

[ad_1]

علی موسوی روز یکشنبه در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا به نشست امروز مجمع نمایندگان استان در محل مجلس شورای اسلامی اشاره و اضافه کرد: بعد از تصویب اعتبارنامه تمام نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس، طی جلسه‌ای با اتفاق آرا یوسف داودی نماینده مردم سراب به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان انتخاب شد.

وی با بیان اینکه احمد محرم‌زاده نماینده مردم اهر و هریس نیز به عنوان نایب رئیس مجمع انتخاب شده است، افزود: من نیز وظیفه سخنگویی مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی را بر عهده خواهم داشت.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست امروز مجمع خانم معصومه پاشایی نیز به عنوان دبیر مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی انتخاب شد.

موسوی ادامه داد: یکی از مباحثی که در اساسنامه مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی تصویب شده است تشکیل منظم جلسات مجمع بود و سعی بر این است که جلساتی با حضور وزرا و مدیران کشوری تشکیل شود تا مسائل اولویت‌‎دار استان مورد بحث قرار بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه وحدت و انجسام مناسبی بین نمایندگان استان حاکم است، گفت: تلاش داریم با مشارکت نمایندگان و وزرای مدعو حل مسائل مهم استان در مجلس با سرعت پیگیری ‌شود.

به گزارش ایرنا، آذربایجان شرقی با ۴ میلیون نفر جمعیت دارای ۱۳ حوزه انتخابیه و ۱۹ کرسی در مجلس شورای اسلامی است که در این دوره تکلیف یک کرسی در حوزه انتخابیه میانه به انتخابات میان دوره ای کشیده شده است.

یوسف داوودی ۵۶ ساله در مجلس دهم نیز نمایندگی مردم سراب را بر عهده داشت و از نیروهای مستقل استان به شمار می رود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *