نوامبر 27, 2022
نماینده مجلس: دولت و مجلس باید حمایت خود را از ورزش افزایش دهند

نماینده مجلس: دولت و مجلس باید حمایت خود را از ورزش افزایش دهند

[ad_1]

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی پنجشنبه شب در نشست اولین مجمع عالی ورزش بسیج تبریز، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مطالعه و ورزش برای همه به خصوص جوانان لازم است و سرمایه گذاری در این عرصه موجب ایجاد جامعه سرزنده، جذاب، پرنشاط و سالم می شود. 

وی افزود: کاهش بزه های اجتماعی، ندامتگاه ها و کمپ های ترک اعتیاد با ورزش امکان پذیر می شود و بر این اساس همگانی کردن ورزش یک کار باارزش محسوب می شود که باید آن را جدی گرفت. 

حجت الاسلام میرتاج الدینی تاکید کرد: نه فقط باید به توسعه ورزش اهمیت بدهیم، بلکه باید ارزش های مرتبط با آن قوانین مرتبط به ورزش کشورمان را در مجامع بین المللی پافشاری کنیم و حجاب را به عنوان ارزش در ورزش بانوان بیشتر به دنیا معرفی کنیم.

وی ادامه داد:  عدم رو در رو شدن ورزشکاران کشورمان با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس، ارزش دیگری است که اهمیت فراوانی داشته و رویکرد سیاسی ورزش را در عرصه بین الملل به نمایش می گذارد. 

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای همچنین با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های بسیار بالای ورزش آذربایجان شرقی یادآور شد: باید این ظرفیت ها در تیم های ملی تجلی پیدا کند. 

حجت الاسلام تاج الدینی ادامه داد: ظرفیت های خوبی در آذربایجان شرقی وجود دارد که نیازمند مدیریت مناسب برای به ثمر رساندن آنها است که مجمع عالی ورزش بسیج می تواند در این خصوص موثر واقع شده و در توسعه ورزش به خصوص ورزش همگانی مفید فایده باشد. 

وی تاکید کرد: استعدادیابی، استعدادپروری و حفظ استعدادها می تواند در نهایت منجر به پرورش ورزشکار حرفه ای برای کشور شود. 

نخستین مجمع عالی ورزش بسیج تبریز با شرکت تعدادی از اعضای شورای شهر، ورزشکاران و فرمانده سپاه تبریز در سالن جلسات شهرداری کلانشهر تبریز برگزار شد.  

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *