نوامبر 27, 2022
نماینده ولی فقیه در مازندران: کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد

نماینده ولی فقیه در مازندران: کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد

[ad_1]

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی در خطبه های نماز جمعه ساری افزود : علاج همه مشکلات در داخل و در اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه ساری با اظهار این که تعداد بیکاران و مشکلات اشتغال زیاد است، گفت : باید در استان صنایع تبدیلی را جایگزین کنیم.

وی همچنین به بازگشت پیکرهای مطهر پنج شهید مدافع حرم مازندرانی و برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری آنها اشاره کرد و گفت : این افراد بهترین افراد صادق ترین افراد بودند و این را نشان دادند و مردم ما هم وقتی این پنج مهمان از کربلای خان طومان بازگشتند، با این شرایط کرونایی تجلیل شایسته‌ای از آنها داشتند که نشان می‌دهد که باطن ملت ما باطن عاشورایی است.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود : تجلیل شهدا این را نشان می‌دهد که ما ملت حسینی هستیم.

وی ادامه داد: چه زیبا گفت مادر شهید رادمهر با شنیدن خبر بازگشت پیکر شهیدش سجده شکر به‌جای آورده و در مراسم وداع زیبا و حکیمانه صحبت کرد و گفت؛ بازگشت شهدا موجب می‌شود چشم مسؤولان باز شود، خانواده شهدا انتظار دارند مسؤولان بهتر عمل کنند رهبر ما گلایه دارند سال جهش تولید است در این فرصت باقی مانده درست حرکت کنیم. 

امام جمعه ساری اجرایی شدن تصمیمات حوزه اقتصادی در سریع ترین زمان را برای همه مسئولان ضروری دانست و گفت: مازندران ظرفیت های اقتصادی بی نظیری دارد که متاسفانه در مسیر بهره برداری بلا استفاده مانده است.

وی اظهار داشت: مسئولان اجرایی نباید نگاه به پایان دولت داشته باشند زیرا تعهد اصلی آنها به مردم است و باید تا زمانی که در مسئولیت خود هستند وظایف خود را به درستی انجام دهند.

محمدی‌لائینی همچنین به دهه وقف اشاره کرد و گفت : یکی از بهترین تعالیم و دستورات اسلام وقف است و هر کسی که وقف انجام دهد ، سرمایه‌گذاری غیرمعمولی انجام داده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *