سپتامبر 25, 2022

نه خیلی چیزهای جذاب در مورد ویکتوریا کرست – یا “Cedic من احساس ضعف می کند!”

[ad_1]

1) چه کرست?

برای صدها سال زنان (و مردان) به کار گرفته اند محدود کردن دستگاه های قالب خود را به شکل فانتزی از روز است. در زمان ملکه ویکتوریا کرست عالی حاکم بود – بدن-شکل دادن به زیر آوردن بالاتنه از آغوش به لگن. انتظار می رود در واقع برگزاری یک زن تا آن را سفت با 24 جراحی یا whalebone عمودی باقی می ماند. آن را بسته و در مقابل با اتصال دهنده های فلزی و رنگ و لعاب در پشت به عنوان محکم که دو خدمتکاران یا شوهر می تواند مدیریت.

2) شکل باید تموج داشتن

در حالی که دیگر قرن ها مورد علاقه, مخروط, لوله مثلث ویکتوریایی رفت دیوانه برای شکل ساعت شنی با “زنبور” کمر آنقدر کوچک یک مرد می تواند دایره آن را با دو دست. به یاد داشته باشید اسکارلت اوهارا در بر باد رفتهبنابراین او افتخار 17 اینچ کمر? خوب اسکارلت سقوط کوتاه از ایده آل 16 اینچ محدوده دست و 13 اینچ کمر با توجه به افسانه شد گاهی موفق, همه, ظاهرا بدون سر زنان انفجار.

3) برای مهندسان مکانیک

فشار اعمال شده به بدن زنان برای رسیدن به این اثر در محدوده 20 تا 80 پوند در هر اینچ مربع.

4) بیش از حد ضعیف به ایستادن خود

پس زنان در نظر گرفته شد بیش از حد شکننده و ظریف وجود دارد و بدون کمک کرست در نظر گرفته شد ضرورت پزشکی برای حمایت از بدن زن را به طوری که او می تواند نشستن, ایستادن و راه رفتن بدون سقوط بیش از. دختران کوچک به عنوان جوان به عنوان پنج قرار گرفتند به استقرار اصلاح و رکلینتری نگه داشته و وجود دارد برای بقیه وجود دارد زندگی آینده خود خطوط دیکته شده توسط این بی رحم ،

5) نگهبان عفت

محترم خانم های جوان هرگز خانه را ترک بدون chaperone. اما باید انسان خود را chaperone, شکست, کرست ثابت قدرتمند بازدارنده به هر فاجعه جسمانی انگیزه. بانوان جوان شد بسیار دشوار است برای undress. در آن زمان یک گمراه کننده اقدام به نقض پیراهن زنانه, کرست, کرست پوشش و لایه های مختلفی از petticoats ضربه داد و درگذشت. “Loose women” بودند کسانی که نمی توری محکم به اندازه کافی و یا وحشت نمی پوشیدن کرست در همه.

6) طبقه فوقانی Stiffs

پس از یک بصورتی پایدار و محکم رنگ و لعاب کرست ساخته شده آن را غیر ممکن است برای یک زن به خم شدن آنها نا مناسب برای کار نشان می دهد که آنها تا به حال کارکنان برای مراقبت از خانه های خود دایه به حرکت شبیه چمچه زنی تا کودکان نو پا خود را. آنها استخوان فیده اعضای اوقات فراغت کلاس. کرست سفتی نیز ساخته شده مطمئن شوید که خانمها نمی توانید ایده های در مورد استقلال خود را دارند. این بود تا کرست بود واقعا ریختن که زنان قادر به پیوستن به نیروهای در قرن 20.

7) تکاپوی بدن زن

کرست تأثير قابل توجهی بر زن آناتومی. ارگان های داخلی بدن فشرده شده بودند و آواره, ستون فقرات تحت فشار قرار دادند از شکل و ظرفیت ریه به شدت کاهش می یابد هنگامی که قفسه صدری از دست داد 3 تا 7 اینچ, کرست, فشرده سازی. با حداقل اعمال مانند رقص محکم رنگ و لعاب زنان نمی تواند به اندازه کافی هوا. آنها رشد سرگیجه و غش به طوری که “غش کوچ” اختراع شد برای دریافت سقوط lovelies در توپ. حتی پزشکان نمی تواند بگوید آنچه یک زن سالم بدن شبیه به همه آنها بررسی شده بود ناقص توسط کرست.

8) سمت تاریک

پس از یک نجیبانه زن باردار نمی تواند دیده می شود در جامعه زنان با استفاده از کرست به فشار پایین شواهد از وضعیت آنها فرار خود را از “زندان” به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانند. خود ارضایی, حتی ویژه “زنان و زایمان کرست” متهم شده است برای جنین ناهنجاری های سقط جنین و تولد ثابت. این واقعیت فرار نیست زنانی که نیاز به یک وسیله برای پایان دادن به بارداری آنها را نمی خواهید.

9) کرست را Unlamented مرگ

با ورود مگس پران عصر و تخت chested لوله ای شکل و همچنین به عنوان کار نیاز از جنگ جهانی اول قاتل ویکتوریا کرست ناپدید شد. آن شبح امروز مدرن الاستیک کمربند و دیگر شکل دادن به بدن undergarments. زنان مدرن متوسل به رژیم غذایی و ورزش برای باریک فضل ویکتوریا بانوی دست آورد تا به شدت با کرست laces. من امیدوارم که ما می توانیم می گویند که ما به دست آورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.