سپتامبر 29, 2022

نوکیا N82 واقعی جانشین نوکیا N95?

[ad_1]

Nokia Nseries است به عنوان مثال حق دیجیتال تبدیل آنها ایستادگی متفاوت از بقیه خود را به دلیل ویژگی های بی نظیر و قابلیت های. نوکیا که پیشرو تولید کننده دستگاه های تلفن همراه است به تازگی منتشر شده خود را, جدیدترین مدل گوشی نوکیا N82 که قرار است جانشین محبوب ترین گوشی نوکیا N95. جانشین معمولا شامل بهبود و افزایش امکانات نسبت به مدل قبلی است. به طور مشابه, نوکیا N82 برخی از آخرین نوآوری ها و همچنین شامل همه ثابت مثبت از بقیه گوشی های سری n.

نوکیا N82 بسته بسیاری از فن آوری در یک candybar فرم فاکتور و برچسب به عنوان یک تلفن دوربین مناسب برای تمام عکاسان وجود دارد که نمی توان گفت برای نوکیا N95. ما معمولا تجربه برخی از لحظات که ما می خواهیم به گنج تمام زندگی ما است. نوکیا N82 شما فراهم می کند با یک دوربین است که کمتر از 5.0 مگا پیکسل و شامل لنز های کارل زایس با فوکوس اتوماتیک و 20x زوم دیجیتال و یک فلش زنون به همراه قابلیت ضبط 30 فریم در ثانیه در هنگام ضبط ویدئو به همراه خود ساخته شده در حفاظت از دوربین و یک دوربین ثانویه برای مکالمه تصویری.

تفاوت دیگری که ما می توانیم در هر دو گوشی این است که نوکیا N95 بود دو کشویی که در آن به عنوان نوکیا N82 ساده ساده یک تکه با طراحی منظم یک صفحه کلید بزرگ و صفحه نمایش QVGA. نقطه ضعف اصلی این نسخه جدید است آن بلند و نازک صفحه کلید است که رنج آوری برای استفاده و مستعد خطا است. این N82 ادغام 2.43 ال سی دی QVGA (240 x 320 پیکسل) TFT رنگ صفحه نمایش 16.7 میلیون رنگ در برابر 2.6″ از N95.

نوکیا N82 سیمبین S60 گوشی های هوشمند و همراه با یک مرورگر وب, نرم افزار ایمیل, document viewer, پیشرفته, پخش چند رسانه ای و همچنین دارای مجموعه ای از مدیریت اطلاعات شخصی (PIM) برنامه های کاربردی. با تعداد زیادی از گواهی خط از کسب و کار و سرگرم کننده برنامه های N82 نیز سازگار برای بسیاری از کسب و کار برنامه های کاربردی به عنوان N95 است که می تواند کمک به کاربران برای بهره مندی بیشتر از این دستگاه است.

در پایان می توان گفت که نوکیا N82 کامل گیج و رقیب سخت برای همه موجود دوربین های همراه در بازار است. این بدون شک یک جانشین برای نوکیا N95 به عنوان آن را فراهم می کند برخی از ویژگی های پیشرفته مانند فلش زنون و بهبود حافظه است. مردم در سراسر جهان در حال نشان دادن افراطی شور و شوق و هیجان برای نوکیا N82 اما در حال حاضر تنها زمان می تواند بگوید که آیا نوکیا N82 را با شتاب همان محبوبیت و شهرت به عنوان نوکیا N95.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.