دسامبر 2, 2022

نیکون D3100 نقد و بررسی – جوانب مثبت و منفی تجزیه و تحلیل نیکون D3100

[ad_1]

به تازگی نیکون راه اندازی جدیدترین دوربین dSLR نیکون D3100. قرار به عنوان یک میانه و پایین دوربین dSLR نیکون D3100 قیمت کاملا مقرون به صرفه است. این ممکن است باعث شود کسی را به تعجب “چه در مورد ویژگی های/فن آوری و عملکرد این دوربین؟” آن را ممکن است یک ارزش دوربین dSLR اما کاربر هنوز هم انتظار برای دریافت با کیفیت بالا و دوربین. این نسخه است که ادعا می شود جانشین نیکون D3000 بسیار موفق محصول به ارمغان آورد که نیکون به بسته شدن فاصله با کانن. این کوتاه نیکون D3100 نقد و بررسی در نظر گرفته شده است برای پاسخ به این سوال ساده “دوربین دیجیتال نیکون D3100 قیمت ارزش آنچه در آن ارائه می دهد؟”

به منظور پاسخ به این سوال در این مقاله ارائه خواهد شد نیکون D3100 بررسی در سه نقطه اصلی که “چه خوب پیش رفت” “چه نیاز به بهبود” و “چه کسی به آن نیاز دارد بیشتر است.”

چه رفت ؟

  1. عکس با کیفیت بالا – عکس های با کیفیت تولید شده توسط نیکون D3100 شگفت انگیز است, حتی در ISO 800 تنظیم. مردم حتی می توانید عکس های بهتر با تنظیم تنظیمات ISO تا ISO 3200. این تولید رنگ بسیار عالی و بدون بیش از حد اشباع متوجه شده است.
  2. تصویر وضوح تصویر وضوح تا حد زیادی بستگی به لنز های با کیفیت استفاده می شود. متاسفانه نیکون D3100 با آمدن بسیار قابل اعتماد 18-55mm VR لنز کیت. عکاس حرفه ای ممکن است انتخاب کردن برای 28-300mm VR کیت است که با وضوح تصویر خواهد بود واقعی. با این حال کمتر-آنهایی که حرفه ای را پیدا خواهد کرد به همراه لنز بیش از اندازه کافی است.
  3. ضبط ویدئو با قابلیت شگفت انگیز است. قادر به ضبط Full HD 1080p تصویری در هر دو 24 و 30 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) کاملا استثنایی برای یک دوربین dSLR. علاوه بر آن کاربر می تواند همچنین ویرایش ساده درون دوربین (به عنوان مثال. حذف صحنه های صرفه جویی در فریم خاص و غیره).
  4. راهنمای Mode – نیکون راهنمای حالت کاربری کاربر پسند و راهنمای حالت تعبیه شده در دوربین خود را و تمام کنترل های دستی در ضبط ویدئو. راهنمای حالت خواهد بود فوق العاده مفید برای خانواده هایی که بی تجربه با دوربین dSLR قبل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عکاسی و همچنین به عنوان ویژگی های کامل از نیکون D3100.

آنچه باید بهبود یافته است ؟

  1. کوچک یاب – بدنه نیکون D3100 بسیار کوچک و جمع و جور. کاربر را پیدا خواهد کرد بدون مشکل در حمل آن را در اطراف حرکت نزولی این است که منظره یاب بسیار کوچک است. با وجود آن که هیچ تاثیر قابل توجهی و در نهایت کاربر را به آن استفاده می شود, آن را به ارزش به ذکر است است.
  2. کندتر گیری عملکرد – قدرت و زمان عکسبرداری است بين 0.4 – 0.6 ثانیه بستگی به شرایط نور است. شات به شات زمان برای گرفتن تصاویر JPEG است بين 0.6 – 0.9 ثانیه است. البته می تواند یک انحراف برای عکاس حرفه ای آن را نمی ممکن است واقعا تاثیر کمتر-عکاس حرفه ای. پس از همه, اگر شما یک حرفه ای شما نمی خواهد برای نیکون D3100.

که به آن نیاز دارد ؟

  1. سرگرمی
  2. کمتر-عکاس حرفه ای
  3. کاربر جستجو برای بهترین دوربین dSLR با بودجه محدود

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *