دسامبر 2, 2022
هزاران نفر در تل‌آویو در اعتراض به وضع بد اقتصادی تظاهرات کردند

هزاران نفر در تل‌آویو در اعتراض به وضع بد اقتصادی تظاهرات کردند

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین، شماری از خیابان‌های شهر تل آویو برای برگزاری تظاهرات گسترده در میدان رابین واقع در مرکز این شهر بسته شد.

بر اساس این گزارش، معترضان علیه کابینه صهیونیستی به خاطر وضع بد اقتصادی به ویژه تعطیلی کسب و کارها و اوضاع به وجود آمده پس از شیوع کرونا، تظاهرات کردند.

کمیته برگزارکننده این تظاهرات اعلام کرد: این تظاهرات نتیجه چهار ماه ناامیدی و رنج واقعی ناشی از احساس خطر نسبت به بی‌تدبیری دولت برای مقابله با مشکلات اقتصادی است که اسرائیلی‌ها از آن رنج می‌برند.

برخی رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اعلام برگزاری تظاهرات گسترده در مرکز تل‌آویو، شمار معترضان را ده‌ها هزار نفر اعلام کردند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن‌ها فساد، رشوه‌خواری و کلاهبردی نوشته شده بود، به شرایط بد اقتصادی اعتراض و خواستار مبارزه با فساد شدند.

پیش‌تر براساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی، ۵۸ درصد شهروندان اسرائیل از عملکرد بنیامین نتانیاهو نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی در کاهش تاثیر کرونا بر جنبه‌های اقتصادی ناراضی هستند و  ۳۵ درصد در زمینه ضعف عملکرد وی جواب منفی دادند.

کاهش محدودیت‌های اعمال شده برای مهار کرونا در سرزمین‌های اشغالی در روزهای گذشته باعث روند صعودی آن شده است به طوری که نتانیاهو در واکنش به افزایش آمار مبتلایان به کرونا، گفت: در بازگشایی کسب و کارها عجله کردیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *