سپتامبر 25, 2022

همپتون دادگاه – هنری هشتم کاخ

[ad_1]

بررسی اجمالی:

به عنوان یک کودک یکی از مکان های مورد علاقه من برای بازدید شد Hampton Court, home of Henry VIII and his بسیاری از همسران. این باغ زیبا و پیچ و خم است یک چالش واقعی است. این است که قبل از رسیدن به قصر خود را با انیمیشن کارکنان و مبلمان و دکوراسیون از روز اصلی هنری.

نه فراموش کردن آشپزخانه و راهرو که در آن روح از آن Bolelyn است گفت: برای راه رفتن با سر خود را زیر بازوی او. خوشبختانه من شاهد است که پدیده. در اینجا برخی از اطلاعات در قصر و من امیدوارم که اگر شما تا کنون در این منطقه شما را هم به بازدید از – این جایی است که شما به زودی فراموش نخواهد کرد.

باید می بیند:

پیچ و خم – از دست داده و خود را بیازمایید در معروف ترین پیچ و خم در جهان است. ورود شامل همه کاخ و باغ پذیرش و یا شما می توانید خرید و پیچ و خم فقط بلیط.

آشپزخانه – آشپزخانه ساخته شده به خوراک دربار هنری هشتم – بیش از 600 نفر دو بار در روز. دیدن مناظر و بوی یا یک خانواده سلطنتی تودور ،

انیماتورهای – شنیدن در مورد زندگی هنری و درباریان و شما حتی ممکن است دیدن این مرد بزرگ خود را.

هنری تاج – ببینید این تفریح و سرگرمی از هنری هشتم تاج دولت است.

نمازخانه – نمازخانه شده است در استفاده برای بیش از 450 سال و بازدید کنندگان خوش آمد به شرکت خدمات در روزهای یکشنبه.

باغ – 60 هکتار از سطح بین المللی جشن گرفته و حفظ زیبایی باغ در کاخ همپتون دادگاه.

تاریخچه:

این کاخ در اصل اموال منظور از سنت جان اورشلیم تا زمانی که آن را گرفته در 1514 توسط توماس Wolsey اسقف اعظم یا نیویورک و وزیر به هنری هشتم که صرف 7 سال آینده بازسازی کاخ به بهترین کاخ در انگلستان است. هیچ چیز بیش از حد اسراف به عنوان Wolsey اقدام به ایجاد یک رنسانس کاردینال کاخ در تمام این عظمت. حتی امروز بسیاری از Wolsey ساختمان اصلی کار باقی مانده است و مهر و موم خود را باقی می ماند قابل مشاهده بیش از ورودی قوس برج ساعت.

Wolsey گذشت کاخ بر روی Henry VIII به عنوان یک هدیه در 1528 زمانی که او متوجه شد که دشمنان خود و پادشاه شد مهندسی سقوط. او در 1530.

پس از شاه در زمان مالکیت او بلافاصله شروع به بازسازی و گسترش ساختمان ها است. به منظور تبدیل همپتون دادگاه به محل اقامت اصلی و به خانه بزرگ خود را به دادگاه بیش از 1000 نفر او ساخته شده است بزرگ آشپزخانه و گسترش ساختمان های به نگه داشتن خود را مونتاژ دادگاه. پادشاه متعلق به بیش از 60 خانه ها و کاخ ها اما هیچ کدام به اندازه کافی بزرگ را به خانه مونتاژ دادگاه. او به دنبال همان سبک به عنوان Wolsey در ساخت و این همان باقی مانده برای حدود 100 سال تا تأثیرات کلاسیک از ایتالیا اضافه شد به لندن کاخ پادشاهان استوارت.

هنری افزود: سالن بزرگ شد او را به ناهار خوردن در دولت در یک جدول در یک مطرح افتا. هنوز عملکرد ساعت نجوم بود و استعداد هنری. ساعت مهم بود به خصوص برای کسانی که حمل و نقل توسط بارج تیمز سمت به عنوان ساعت را به آنها نشان داد که سطح آب کم ایجاد خطرناک رپیدز.

قصر صحنه بسیاری از رویدادهای تاریخی از جمله تولد ادوارد ششم. هنری درگذشت در سال 1547 و موفق شد توسط ادوارد سپس توسط هنری دختران مریم من و سپس الیزابت اول الیزابت شرقی آشپزخانه ساخته شده است که امروز عمومی اتاق چای.

خانواده سلطنتی تودور دوره به پایان رسید در سال 1603 با مرگ الیزابت اول جیمز ششم موفق شد او را به عنوان پادشاه انگلستان است. King James ملاقات در کاخ با زبان انگلیسی Puritans in1604. توافق شد آشنا نیست اما منجر به King James راه اندازی نسخه شاه جیمز از کتاب مقدس است.

در 1625 شاه جیمز بود که موفق شد توسط پسرش چارلز اول برای چارلز همپتون دادگاه تبدیل شدن به هر دو کاخ و زندان خود را. چارلز’ اعدام شد در سال 1649 و قصر شد و سپس اموال مشترک المنافع تحت الیور کرامول. بسیاری از مطالب شد به حراج گذاشته شده در حالی که ساختمان خود باقی مانده است نسبتا صدمه ندیده است.

پادشاه چارلز دوم و جیمز دوم بازدید اما اقامت در جاهای دیگر. در طول زمان خود را دادگاه استانداردها ساخته شده همپتون دادگاه به نظر می رسد قدیمی. آن نبود تا 1689 که کاخ کهنه دولت خطاب شد. ویلیام نارنجی و ملکه ماری دوم (دختر جیمز دوم) سوار بر یک بازسازی پروژه در همپتون دادگاه. نیمی از خانواده سلطنتی تودور در کاخ بازسازی شده جایگزین Henry VIII دولت اتاق ها و آپارتمان های خصوصی با امکانات جدید است که انعکاس وضعیت منحصر به فرد از ویلیام و مری به عنوان مشترک حکمرانان. هنگامی که مری درگذشت ویلیام علاقه از دست رفته و کار متوقف شده است.

در سال 1702 ویلیام سقوط کردن اسب خود را و بعد از آن درگذشت. موفق شد ملکه آن که تکمیل دکوراسیون و بازسازی در همپتون دادگاه. این استوارت دوره به پایان رسید در سال 1714 در مرگ آن است.

آن را جانشین جورج من و جورج دوم شد و آخرین پادشاهان به اقامت در همپتون دادگاه.

امروز این اساس گذاشته و در سبک بزرگ از اواخر قرن 17 با مستراح باغ غرق باغ و بیشتر. بخشی از باغ های تمدد اعصاب به سبک هنری هشتم باغ 1536.

پس از جورج دوم هیچ پادشاه تا کنون زندگی می کردند در همپتون دادگاه. جرج سوم هرگز پا در مجموعه کاخ.

پس از برخی از سنگین مرمت طرح تکمیل شد در زمان سلطنت ملکه ویکتوریا قصر افتتاح شد ،

در طول قرن 20 همپتون دادگاه تبدیل شد به یک جاذبه توریستی و هنوز هم به این روز است. کاخ شد و به برخی از محترم بندگان و افراد از تاج. یکی از این سالمندان ساکن ناشی از این خانواده بزرگ که به پادشاه آپارتمان در سال 1986. کار مرمت کامل در سال 1990.

مطمئن شوید که به بازدید از کاخ اگر شما در حال بازدید از لندن شما آن را پشیمانی نیست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.