دسامبر 2, 2022

هنگامی که شما پیدا کرده اند درمان برای دفاع در برابر جعلی و غیر قانونی سلب حق اقامه دعوی: توقف تحقیق!

[ad_1]

“من نیاز به یک نوشیدنی من نیاز به یک مقدار زیادی از بیمه عمر من نیاز به یک تعطیلات من نیاز به یک خانه در کشور است. آنچه که من تا به حال یک کت کلاه و تفنگ. من آنها را در و رفت بیرون از اتاق.”

ریموند چندلر Farewell, My Lovely

من باید افرادی که با من تماس در طول سال و برای یک دلیل و یا یکی دیگر از آنها استفاده نمی شود خدمات من به طور کامل و یا هرگز تصمیم گرفت آنچه را که آنها می خواهم به انجام و یا آنچه که آنها می توانید استطاعت. چند تماس گرفت من چند بار برای اجرای ایده ها توسط من یا از آنها بخواهید برای توصیه های ساده.

در حال حاضر من در زمان بسیار کمی است که هر چند من سعی کنید برای کمک به با آنچه که من می دانم من تنها می تواند کمک کند به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی کند مصرف مقدار زمان. در واقع من معمولا لذت بردن از این مکالمات که این مردم هستند که باید تحقیقات زیادی انجام داده و آنها اغلب به من چیزی مفید است.

اما به طور کلی مشکل من با برخی از وام گیرندگان است که آنها به طور مداوم به دنبال سحر و جادو گلوله که در نهایت روشنگری قاضی. قاضی را ببینید که او از دست رفته و وام گیرنده است که حزب در مورد علاقه. تنها نتیجه ای قاضی می تواند به این است که foreclosing حزب در واقع تا به حال هرگز هر گونه واقعی در وام در بسته شدن و یا همیشه. برای تلفن های موبایل بیش از حد مانند یک تلویزیون نشان می دهد آن را نمی کند?

درست است که اکثریت قریب به اتفاق از سلب حق مالکیت غیر قانونی و غیر قانونی است. قضات در این دادگاه از همان ابتدا شروع به محل بار اثبات در قرض است و عوارض جانبی به آنچه در قانون اساسی می گوید در مورد بار اثبات. این حرکت حزب در این وضعیت است که foreclosing حزب که باید مسئولیت اثبات این است که این حق را مورد قبل از هر دادگاه.

دادگاه می خواهید nonmovant گیرنده ثابت کند که او و یا او را نه ناشی از آسیب به foreclosing ، اما در واقعیت این دادگاه بار به بررسی اصل تقریرات از foreclosing و تعیین اگر آن حزب در واقع تأکید کرد هر گونه درست و قابل اثبات حقوق برای جمع آوری پول از وام گیرنده. اگر آنها نمی, آنها برآورده نشده قانون اساسی lrreducible حداقل الزامات مورد نیاز برای ایستادن در هر دادگاه.

بدون حق جمع آوری پول foreclosing حزب باید جمع آوری هر گونه پول و این شرح است که با حق جمع آوری می تواند وجود داشته باشد حق ندارد به اعلام پیش فرض که قطعا خالی از هر گونه حق محروم.

به تازگی من شده اند با استفاده از استراتژی به چالش کشیدن ایستاده (که می تواند انجام شود به معنای واقعی کلمه در هر زمان) از foreclosing حزب بلافاصله. بدون دو طرف با اثبات علاقه به مسائل مورد وجود ندارد و ایستاده برای foreclosing و دادگاه هیچ موضوع صلاحیت و نباید ادامه با مورد.

این است که ما قانون اساسی است. در این موقعیت دادگاه (و قاضی آنها قابل تعویض هستند) تنها یک حرکت می توانید آن را. باید آن را در مورد رد یا غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی دولت باید آن را تخلیه و در کنار غیر قانونی سلب حق اقامه دعوی.

شما ممکن است متوجه شده است که من استفاده از کلمات foreclosing و وام گیرنده به جای شاکی و متهم در دست نیست. دلیل این است که در سلب حق اقامه دعوی قضایی متحده foreclosing حزب شاکی و وام گیرنده است و متهم است. اما تحت اساسنامه و قوانین متحده با استفاده از عجیب و غریب شنیع و غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی آن پایان می رسد تا مخالف. وام گیرنده است و شاکی و foreclosing حزب متهم است.

است که بسیار گیج کننده است که من سعی می کنید برای جلوگیری از استفاده از کلمات شاکی و متهم هنگامی که توصیف “چه کسی انجام می شود که اشتباه است”.

در زیر ساده ترین شرح مرکزی تقلب وام مسکن موضوع است که من تا کنون نوشته شده است. آن است که پاسخ من به دوست من سوال در مورد یک وبلاگ پسر او در اینترنت یافت می شود و برای من فرستاده برای دیدن آنچه که من فکر می کردم.

عزیز Kevin

من با خواندن مطالب مورد استناد شما فرستاده می شود من از این وبلاگ که نوشته های ویدئوها در حالی که رانندگی در ماشین خود و پوشیدن عینک آفتابی و اگر من درایو است که تصویر را از سر من, او گفت: بسیاری از چیزهایی هستند که نزدیک به آنچه که من هستم. جالب بود اما او در یک تو رفتگی در دیوار است که فقط به اندازه کافی متفاوت است که من نمی توانم آن را مناسب در ذهن من است. من فکر نمی کنم ما می توانید پیدا کردن یک راه مفید برای استفاده در این محیط فعلی است.

قضات من شده اند در برخورد با این هفت سال حتی اذعان ساده ترین و اساسی قانون اساسی و حقوق مدنی. من حتی نمی تواند آنها را به نوشتن هر چیزی در دستورات و احکام است که نشان می دهد که آنها حتی به عنوان خوانده شده آنچه که من نوشته اند.

کوین که با گذشت زمان بیشتر برای تحقیق به آمده تا با گلوله سحر و جادو است که باعث می شود قاضی به انتخاب و روی تعجب فریاد زدن: “اوه کوین در حال حاضر من می بینم آنچه شما چیست”.

قاضی نیز در راه است. او یک مانع به عدالت است. ما باید با استفاده از راه حل های که بچه های قدیمی نوشت: به قانون اساسی به نوزاد سیلی قضات است. هر خواننده است که به دنبال من در این سال می داند که این است آنچه که من اسمش “دیک Butkus وام مسکن جرم. اگر کیر Butkus است تمام است که نگه داشتن شما را از برنده شدن در زمین نشستن کامل هواپیما با یک دقیقه مونده و سپس شما باید او را از بازی بلافاصله. به هر حال که شما می توانید. شما واقعا نمی باید لوکس تحصیل خود را در بسیاری از تیره “چه ifs” به دلیل تمرین دیروز به پایان رسید. در حال حاضر آن Showtime.

احتمالا غیر موجود foreclosing نهاد است مشکل شما نیست و نه وکلای مدافع خود. خود را تنها دشمن است قاضی. او با قرار دادن بار اثبات بر شما متهم گیرنده. که نه تنها اساسا صدا منطق است و شما محروم از حقوق مدنی خود را. شما لازم نیست که برای برنده شدن در این مورد. این مورد از درجه اعتبار ساقط است. شما نیاز به اعلام و اثبات آن است.

شما فقط به دنبال قوانین موضوع حوزه قضایی و دادگاه اجرای آنها مسالمت آمیز و یا در قرض آغاز خوب بد گویی کردن از پایین کشیدن. شما یک قربانی مگر اینکه شما بازی توسط قضات قوانین. اگر شما مبارزه با او هیچ قوانین سبک دادگاه شما خواهد بود یک قربانی و یک بازنده.

من بدان معنی است که در بهترین و بیشترین عمران راه. D.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *