اکتبر 4, 2022

هوشمند املاک و برنامه ریزی: اعتماد زندگی یا گذشته خواهد شد و عهد

[ad_1]

برنامه ریزی املاک و ممکن است واقعا پیچیده و تهدید آمیز به کسانی که نمی درک تفاوت های مربوط به این دو بیشتر به طور معمول با استفاده از ابزار قانونی: اعتماد زندگی و گذشته خواهد شد و عهد. ایده پشت یک زندگی اعتماد یا گذشته خواهد شد و عهد است برای کمک به مدیریت پراکندگی اموال خود را هنگامی که شما از عبور دور. بسیاری از مردم با آن آشنا هستند ایده این شرایط اما نه آنچه که آنها به دنبال دارد و یا چگونه آنها مشابه و یا متفاوت از یکدیگر است.

چه هدف از گذشته خواهد شد و عهد?

توسط شاخص های گذشته خواهد شد و عهد شما می توانید تعیین که دارایی های خاص در حال وقف خاص ذینفع. می توان آن را با توزیع بودن هر راه شما می خواهم. برای مثال شما ممکن است خود را ترک خانگی و خودرو وسیله نقلیه برای یک فرد مجرد در حالی که خود را عتیقه کتاب به شخص دیگری و پول نقد خود را به یک شخص ثالث است. یک مجری که شما تعیین خواهد شد نظارت بر تحویل دارایی های خود را بر اساس اراده خود را. در این سند همچنین می تواند مورد استفاده برای ایجاد انتخاب خود را برای سرپرستی هر جزئی کودکان است.

چه هدف از زندگی اعتماد کرد ؟

خواهد شد که تنها مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که شما در گذشت. اعتماد زندگی تنظیم شده است و به اثر قرار داده است در حالی که شما هنوز زنده هستند. آن است که ابطال این بدان معناست که شما می توانید تغییرات را به آن را به عنوان شما را انتخاب کنید. شما می توانید انتقال برخی یا تمام دارایی های خود را به آن را در اول و تعادل منتقل شده به آن را پس از مرگ خود را با ایجاد پور-بیش از خواهد شد. اعتماد زندگی است مورد استفاده برای کنترل املاک و مستغلات خود را در حالی که شما زنده هستند و پس از شما در گذشت. آن را به ایجاد راه خود را سرمایه گذاری و هر گونه درآمد آنها تولید در حال مراقبت از گرفته شده و پراکنده پس از عبور خود را. در این رویداد شما را تبدیل به ناتوان و یا بستری اعتماد هنوز هم می تواند کنترل شده توسط یک جانشین امانت شما باید نام برد.

چه هستند تفاوت بزرگ بین گذشته خواهد شد و عهد و زندگی اعتماد کرد ؟

با گذشته خواهد شد و عهد سند عمومی می شود, پس از مرگ است. آن را دستخوش دادگاه انحصار وراثت و اجازه می دهد تا دادگاه برای مقابله با هر گونه چالش های ساخته شده با توجه به ذینفع و یا استدلال مطرح شده توسط طلبکاران. هر گونه دارایی های در اختیار در برخی دیگر از دولت از طریق قضایی و محاکمه در آن دولت است. گذشته خواهد شد و عهد برای تبدیل شدن به انجام به درستی, شما همچنین می خواهد برای راه اندازی هر یک از قدرت از وکیل و یا یک Conservatorship برای حفظ خواص.

زندگی تراست اقامت با احتیاط زیر عبور خود را و هیچ یک از اسناد و مدارک محرمانه. آنها همچنین سیستم ایمنی بدن به دادگاه انحصار وراثت و در نتیجه جلوگیری از هر گونه هزینه های مرتبط است. سرمایه گذاری در کشورهای دیگر نیز دور از انحصار وراثت ارائه شده است که آنها مربوط به اعتماد است. تراست زندگی نمی دهد اتوماتیک دادگاه هدایت به حل و فصل اختلافات در میان ذینفع یا طلبکاران.

یکی دیگر از عمده تمایز بین آخرین وصیت نامه و وصیتنامه و تراست زندگی است توانایی خود را به عنوان grantor به مدیریت اعتماد برای تا زمانی که شما قادر یا مایل به انجام این کار. اعتماد زندگی باعث می شود آن را ممکن است برای شما به نام یک جانشین برای یک دوره به عنوان شما قادر یا مایل به نظارت بر اعتماد است.

یکی از بزرگترین عوامل در تعیین این که کدام ابزار قانونی برای استفاده است هزینه. ساختمان گذشته خواهد شد و عهد به طور معمول کمتر از ایجاد یک زندگی اعتماد است. هر یک ارائه در مورد معادل مالیات بر صرفه جویی در مقررات. که در آن تفاوت بزرگ را به بازی می آید در هزینه های قضایی. انحصار وراثت هزینه با گذشته خواهد شد و عهد ممکن است فراوان است. با توجه به زندگی اعتماد است که موضوع را به دادگاه انحصار وراثت وجود دارد هیچ انحصار وراثت هزینه. این شامل دارایی های موجود در کشورهای دیگر به همین ترتیب. حتی اگر آن را به هزینه بیشتر برای تنظیم زندگی اعتماد در ابتدا آن بیشتر کار کمک به صرفه جویی در هزینه ها برای کسانی که دارایی های قرار داده شده در اعتماد.

خلاصه

انتخاب کدام یک از این 2 ابزار قانونی برای شما مناسب است ممکن است بهترین توان با صحبت با یک وکیل. اما روشن است که در حالی که هر دو ابزار به شما این وسیله برای برقراری چگونه دارایی های خود را اداره می شود حق پس از عبور شما اعتماد زندگی به ارمغان می آورد در مورد به طور قابل توجهی بیشتر پاداش. آن را ممکن است توسعه یافته و مورد استفاده قرار گیرد در حالی که شما زندگی می کنند. آن را فراهم می کند به شما یک کنترل بسیار بیشتری بر مدیریت دارایی های خود را و اجازه می دهد تا شما را به شناسایی یک جانشین برای اعتماد هنگامی که شما از بین رفته اند. آن را قادر می سازد تا دارایی های خود را و بهره مند جلوگیری از انحصار دادگاه و هزینه های مرتبط و محتویات آن همچنان محرمانه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.