آگوست 19, 2022
هیچ دانشجویی در خوابگاه دانشگاه تهران به کرونا مبتلا نشده است

هیچ دانشجویی در خوابگاه دانشگاه تهران به کرونا مبتلا نشده است

[ad_1]

محمود نیلی احمد آبادی روز پنجسنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا با بیان اینکه دانشجویان محدودی را در خوابگاه و محیط دانشگاه پذیرش می کنیم، اظهار داشت: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری که اساتید، مدیریت گروه و دانشکده تایید کنند حضور آنها در دانشگاه ضروری است، می توانند در خوابگاه مستقر هستند.

وی ادامه داد: تعداد ساکنین خوابگاه متفاوت است اما تقریبا تمام دانشجویانی که تاییدیه داشتند، در خوابگاه ها ساکن هستند. خوشبختانه گزارشی مبنی بر اینکه دانشجو یا استادی در فضای دانشگاه یا خوابگاه به کرونا مبتلا شده است، نداشتیم.

رییس دانشگاه تهران با اشاره به پروتکل های بهداشتی دانشگاه برای اسکان دانشجویان خوابگاهی اظهار داشت:  تمامی دانشجویان در ابتدای استقرار در خوابگاه بررسی می شوند همچنین به معاونت دانشجویی اعلام شده است که به صورت مستمر محیط های خوابگاهی و دانشگاه را رصد و نظارت کنند.

نیلی با بیان اینکه تمام بخش های کوی دانشگاه تهران بازگشایی شده و در اختیار دانشجویان قرار گرفته است، تصریح کرد: تعداد دانشجو در اتاق ها حداقل یک تا دو نفر است.  

تهیه غذا بر عهده دانشجویان است

نیلی با اشاره به شیوه تغذیه دانشجویان در دوران کرونا عنوان کرد: در حال حاضر به دلیل مسائل بهداشتی در بین دانشجویان غذا توزیع نمی شود و تهیه غذا بر عهده خود دانشجویان است.

ترم تحصیلی جدید مجازی است

نیلی با بیان اینکه تعداد محدودی از امتحانات حضوری برگزار شده است، تصریح کرد: مابقی امتحانات حضوری طبق اعلام ستاد کرونا در ماه های آینده برگزار می شود.

رییس دانشگاه تهران با بیان اینکه ترم تحصیلی آینده از 29 شهریور ماه آغاز می شود، گفت: ترم تحصیلی جدید دانشگاه غیرحضوری است و برنامه ریزی کرده ایم تمام فعالیت های آموزشی  از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی انجام شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.