دسامبر 2, 2022

پاپ کورن ساعت یک-210 نظر

[ad_1]

دنیای پیشرفته شبکه و ذخیره سازی شد که قبلا متعلق به مغز سنگین و یا یادگیری حریص است. اما Syabas یک شرکت در هنگ کنگ می خواستم چیزی از آن منتشر شد و یک جعبه به نام Popcorn Hour. در حال حاضر ما در نسخه های پیشرفته در آینده با پیشرفت مانند یک منفعلانه سرد طراحی بهتر چیپ ست و حتی گسترده تر پشتیبانی از فایل اما آیا این بهترین رسانه های جعبه موجود است ؟

طراحی

جعبه قطعا فکر می کند پس از باز کردن شما را پیدا خواهد کرد تمام ملزومات را شروع کنید. آن را حتی می آید با یک کابل HDMI که نیست یک داده دیگر. این bookwork حداقلی است اما فقط به اندازه کافی به شما آغاز شده است. Syabas همچنین شامل یک plasticized کارت با دستورالعمل در مورد چگونه به تغییر HDD. من در بر داشت که دست زدن به آسان و مستقیم به جلو به خصوص با دستی در دست است. در نهایت این دستگاه همراه با USB پسوند, کابل USB, کابل و آداپتور و کابل برق ، به طور کلی من فکر می کنم این مطالب به اندازه کافی برای نگه داشتن اکثر کاربران راضی با وجود سقوط کوتاه از بهترین.

پاپ کورن ساعت یک-210 جانشین به A-200 بازیکن بسیار خوبی دریافت کرده غیر از آن پلاستیکی طراحی شده است. آنها در پاسخ به گریه می کند و دوباره طراحی A-210 از زمین تا. در این زمان شما یک دور خار جعبه فلزی که کاملا منفعلانه سرد می شود. این بدان معناست که هیچ علاقه مندان به خراب کردن فیلم خود را تجربه. من عشق ورزیدن syabas’ رویکرد حداقلی و در نظر گرفتن پاپ کورن ساعت یک-210 در میان بهترین بازیکنان وجود دارد. است که در هیچ بخش کوچکی به لطف عدم وجود دکمه و یا شاخص بر روی دستگاه. علاوه بر این ابعاد نوع برای خانه های کوچک با 270 mm x 132mm x 32mm و آن را یکی از کوچکترین جعبه در دسترس در حالی که هنوز ارائه فضای کافی برای حجیم 3.5″ HDD.

همچنین در داخل سیگما طراحی SMP8643 667mhz CPU. این چیپ ساخته شده است به طور خاص برای پخش رسانه ای. قلب دستگاه است که پشتیبانی شده توسط 512mb DDR2 حافظه و 256 mb NAND flash. چه می کند این همه چیست ؟ به خوبی در شرایط انسانی آن را حدود یک سال از بهترین اما بسیار قابل فهم برای تمام رسانه های خود را.

من صادقانه می تواند نه تقصیر طراحی آن برای هر چیزی. به نظر می رسد بسیار مدرن و تمیز قطعا یک طراحی من می خواهم برای دیدن در دستگاه های. فن-کمتر رویکرد نمی سازش خنک کننده در حال حاضر آنها تنها یکی قابل شنیدن چالش چپ: HDD.

از راه دور

نه از فلز براق است این کنترل از راه دور. Syabas احساس هیچ دلیلی برای تغییر آن از A-200 مدل یک حرکت مخاطره آمیز. نظر من در مورد از راه دور و مبهم است چرا که من در واقع می خواهم به نگاه بسیار خوب است ، نقره ای با رنگ سیاه و سفید طرح بسیار خوب کار می کند و این یکی از چند دارای نور پس زمینه کنترل از راه دور در بازار است. طرح دکمه طول می کشد برخی از زمان برای دریافت استفاده می شود اما در پایان احساس می کند بسیار منطقی است. با که گفت, دکمه های زیادی اتاق تکان دادن آن را فقط احساس نمی کند شرکت و مدرن است. به طور کلی آن را می ایم قطعا بهتر شده است; شاید آنها باید کپی برخی از طرح های از امثال ال جی سامسونگ یا اپل.

سیستم عامل

پاپ کورن ساعت استفاده می کند بسیار خود را منحصر به فرد و بسته های نرم افزاری که فوق العاده است. به روز رسانی را می توان با USB و یا از اینترنت و اغلب اضافه کردن مقدار زیادی از قابلیت های جدید و یا رفع برای دستگاه. Syabas انجام داده است یک کار بزرگ در ایجاد خود را بسیار خود اکوسیستم از نرم افزار مدیا پلیر.

من تجربه برخی از تصادفات در طول راه به خصوص در حالی که با استفاده از برنامه YouTube. بسیار مایه تاسف است زیرا این دستگاه بسیار پایدار به طور کلی اما این کمی تاب برداشتن حد تجربه کاربر.

مرور مجموعه ای از نرم افزار است و همچنین نوع از مخلوط یک تجربه است. همه چیز را با پوشیدن یک سبک نئون کت و شلوار به این معنی است که این طرح شامل بسیاری از بازتاب می درخشد و رنگ از حلقه های بیرونی از طیف رنگ. آیا چیزی که شما بسیار شخصی است. من فکر می کنم آن را مناسب و معقول ولی بزرگ نه سبک است و احتمالا گذشت تاریخ انقضا آن نفع برای نرم و صاف و تنگ است.

چه چیزی بیشتر هدف این واقعیت است که مرور نیست و بسیار بصری در زمان. صفحه اصلی محروم است و ساده را نشان می دهد HDD طرح از فایل ها و پوشه ها. اینترنت قابلیت های اضافی و برنامه های یک زن و شوهر از منوها دور است که می تواند نوع جستجو. رسانه ها در نرم افزار پورتال لمس خوب است در اینجا تمام رسانه های خود را خواهد شد طبقه بندی شده اند با توصیف و پوشش می دهد تمام اتوماتیک. آن را ضد گلوله و روشن عناوین قطعا کمک می کند تا به پیشرفت همراه است.

خوشبختانه مهم ترین بیت از سیستم عامل درست انجام شده است. منوها پاسخ سریع به کنترل از راه دور – یک مشکل است که کلفت ترین رسانه در گذشته است.

شبکه

پاپ کورن ساعت یک-210 شامل برنامه بسیار خود را ذخیره (@اپل و یا نمی تواند استفاده کنم که مدت?). این اجازه می دهد تا کاربران را به دانلود یک میزبان از برنامه های مختلف به منظور افزایش تجربه. ارائه گسترده است برای یک دستگاه پخش رسانه ای و من واقعا دوست دارم این ابتکار, است, اما آن را به وضوح می افتد کوتاه در مقایسه با آندروید/در iOS سیستم عامل. مورد علاقه شخصی من است که از کرک نرم افزار است که کمک های مالی دسترسی به تمام فن آوری را نشان می دهد آنها از جمله top5s بررسی و اپل بایت. معمول نیز در حال حاضر از جمله twitter, YouTube و Facebook که همه کار مناسب و معقول به اندازه کافی استفاده می شود.

شاید عملی ترین و مفید نرم افزار برای پاپ کورن ساعت یک-210 حتی نمی آیند از دستگاه خود را. افرادی که آی فون خود را و آی پاد لمسی یا آی پد (>70%?) می توانید با دانلود یک نرم افزار و استفاده از آن به عنوان یک کنترل از راه دور و یا پرچم در حال اهتزاز. آثار آن را فورا و بدون هیچ گونه تنظیمات اضافی. من حتی می تواند با استفاده از آی فون خود را به مرور از یوتیوب و ارسال ویدئو مستقیم به من پاپ کورن ساعت. این فوق العاده است برای جمع های خانوادگی و شهادت این واقعیت است که این رسانه ها بازیکن بزرگ برخوردار کلی حمایت از جامعه است.

NAS عملکرد دستگاه ثابت کرده است که کار بسیار خوبی است. آن را آسان به راه اندازی به غیر از برخی از مشکلات با آن را به کار با ویندوز XP. انتقال با سرعت بیش از کابل است که حدود 4-7mb هر ثانیه که برابر بهترین من دیده ام بیش از یک کابل به اینترنت. من تجربه کرده ام صفر مشکلات در شرایط بی ثباتی در حالی که با استفاده از این دستگاه به عنوان ذخیره سازی; نمرات عالی در اینجا.

پخش

پخش موسیقی است که هنوز هم بسیار dumbed پایین را تجربه کنند. پاپ کورن ساعت را پشتیبانی نمی کند لیست پخش اکولایزر یا پیشرفته چیزهایی مثل شعر هیچ کارائوکه در اینجا مردم! Syabas سعی کردم هر چند حداقل اجرای موسیقی در حالی که مرور نشانه هایی که یک جهان کامل صوتی است که فقط در افق. کیفیت صدا نیست برجسته; من قطعا شنیده بهتر دستگاه در زمان من.

البته پخش فیلم است که در آن این دستگاه به معنای درخشش و پاپ کورن ساعت می کند تا با شعله ور شدن. این می تواند تقریبا هر فرمت های بی وقفه. Avi, Mpeg, MKV; شما نام آن را و آن را احتمالا می تواند آن را بازی کند. من متوجه یک زن و شوهر از مشکلات جزئی بیشتر قابل توجه لکنت و صوتی همگام سازی مشکلات در برخی از فایل های. به یاد داشته باشید هر چند که این مشکلات جزئی رخ داده است و در حدود 1/20 از فیلم است.

Conclusie

پاپ کورن ساعت یک-210 رسانه های جعبه یک محصول است که آن را می گوید در جعبه – زیادی. این یک NAS (network access system) است که می تواند ارسال و دریافت رسانه ها از کل اتاق نشیمن و نمایش آن را در کامل HD. چند مشکل را محدود به تجربه بیشتر به طرز محسوسی گاه به گاه بی ثباتی و مسخره رابط کاربر. هنوز Syabas ساخته شده است بهترین media player امروز در دسترس یک عنوان که قرار است به باقی می ماند در هنگ کنگ برای برخی از زمان آمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *