سپتامبر 25, 2022

پایه Far Cry 4 Walkthrough

[ad_1]

به عنوان یک فن از بازی Far Cry, شما می دانید که جدید ترین نسخه از بازی دارای ویژگی های جدید است که بازی سرگرم کننده خیلی بیشتر. برای پرش و گرفتن نمرات بهتر آن کمک می کند تا به استفاده از این پایه Far Cry 4 از طریق راه رفتن به طوری که شما می توانید همچنان به لذت بردن از همه چیز در مورد آن.

به عنوان یک بررسی اجمالی می دانم که همه بده که در بخشی از بازی Far Cry 4 در واقع همان آنها می باشد. آنها هنوز هم شامل انتشار بمب, شکار حیوانات, تکمیل ترور و شکار برای تامین, انتخاب طلایی راه رفتن را از طریق تبلیغات مراکز و بت پرست گردند. Kyrat است بسیار پیچیده تر جایی است که در آن به اطراف در این نسخه از بازی به عنوان یک نکته سریع شما می خواهید برای گرفتن رادیو برج اول و خودتان یک هلیکوپتر کوچک بیش از حد. این کمک خواهد کرد که شما دریافت حدود زیادی آسان تر است.

شخصیت اصلی این بازی است که هنوز هم Ajay Ghale. او در ادامه به یک نقطه بسیار خوبی برای گسترش مادرش خاکستر. مرگ او مایل بود برای آنها را به گسترش جایی در Kyrat و همانطور که در دیگر مراتب از بالا, Ajay می شود درگیر در جنگ داخلی و باد تا جانشین Pagan Min به عنوان King of Kyrat. این Far Cry 4 راه رفتن را از طریق در حال حاضر پوشش ماموریت و ماموریت های جانبی است.

شما می خواهید به خود را انتخاب کنید مسیر طلایی. شما می توانید تصمیم بگیرید که در Sabal یا کون بزرگ این مسیر است. هر دو را امتحان کنید تا ببینید که چگونه آنها هر دو در نهایت برای شما. ماموریت یافت در کنار ماموریت های پراکنده بر روی نقشه.

این شامل تمام ماموریت های ذکر شده در بالا

به عنوان شما تکمیل ماموریت های مختلف آگاه باشید که یک راه برای نگه داشتن شخصیت قوی در این بازی این است که مطمئن شوید او تمام دنده های او می توانید دریافت کنید. یک راه عالی برای انجام این کار این است که برای شکار حیوانات به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید خود را کوچک هلیکوپتر. به این ترتیب شما می توانید پارچه او را به درستی به طوری که او می تواند به راحتی تکمیل Shangri-La ماموریت های یوگی ماموریت های Longinus ماموریت و رخی ماموریت.

برای شانگری لا مطمئن شوید که برای تنظیم زنگ رایگان در حالی که خلاص شدن از شر شیاطین. Longinus بگویید بازیکنان چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است و به من قرض بدهید دست مفید به شما اگر شما چند ماموریت برای او ، لذت بردن از بازی و آن را موفق تلاش برای آجی خاطر!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.