نوامبر 27, 2022
پرداخت کرایه تاکسی در اسفراین هوشمند شد

پرداخت کرایه تاکسی در اسفراین هوشمند شد

[ad_1]

محسن لعل قادری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح در مرحله نخست برای ۲۴۵ دستگاه تاکسی عمومی درون‌شهری اسفراین به اجرا درمی‌آید که تا کنون نصب ۵۲ دستگاه کارتخوان و ۵۹ مورد کیو آر بر روی تاکسی ها انجام شده و تا پایان هفته این تعداد به ۱۰۰ دستگاه خواهد رسید.
وی گفت: کار تجهیز بقیه تاکسی های درون شهری نیز در هفته های آینده انجام می شود و پس از پایان تجهیز تاکسی های ‌شهری، ناوگان تاکسی های تلفنی شهر نیز به کارتخوان و کیو آر مجهز خواهند شد.
شهردار اسفراین افزود: تجهیز تاکسی های درون شهری به سامانه پرداخت هوشمند در راستای اجرای دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا و افزایش رفاه مردم در پرداخت کرایه انجام‌می شود و رعایت این امر برای کلیه رانندگان تاکسی درون شهری ضروری است.

قادری گفت : با اجرای این طرح گام مهمی در ارتقای سطح پروتکل های بهداشتی حمل و نقل درون شهری برای شهروندان برداشته شده و مشکل کمبود پول خُرد در پرداختی کرایه نیز از سوی مسافران و رانندگان رفع خواهد شد.

بنا به اعلام دانشکده علوم پزشکی اسفراین، این منطقه از دیروز به عنوان چهارمین شهرستان خراسان شمالی، پس از بجنورد، گرمه و شیروان، به وضعیت قرمز کرونایی دچار شده است.
۷۰۰ دستگاه تاکسی در بخش حمل و نقل درون شهری اسفراین فعالیت می کنند که ۲۴۵ تاکسی در بخش حمل و نقل عمومی و بقیه به عنوان تاکسی تلفنی فعال هستند.
اسفراین مرکز شهرستانی ۱۲۰ هزار نفری، به عنوان سومین شهر پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قرارد دارد.
 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *