آگوست 14, 2022
پنج شهرستان استان سمنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد

پنج شهرستان استان سمنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد

[ad_1]

حبیب ‌الله خجسته پور روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون شهرستان‌های شاهرود، سمنان، مهدیشهر، گرمسار و دامغان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد. 

وی بیان کرد: شهرستان‌های سرخه، آرادان و میامی در بحث شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار دارد.

سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان تصریح کرد: اقشار مختلف جامعه به منظور سلامت عموم و بهبود شرایط نیروهای درمانی، رعایت موازین  بهداشتی را در نظر بگیرند تا وضعیت بهبود یابد.

وی خاطرنشان کرد: بنابر درخواست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و موافقت کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستادملی مدیریت بیماری کرونا، محدودیت‌های کرونایی از شنبه ۱۹ مهر تا جمعه ۲۵ مهر در کل استان اجرا شد و برای سلامت و بهبود شرایط استان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. 

سخنگو و جانشین رییس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان تاکید کرد که برگزاری نمازجمعه در ۲۵  مهر طبق محدودیت‌های اعلام شده در استان ممنوع است.

به گفته ظهر پنجشنبه سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت ۲۵۶ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۲۹ هزار و ۶۰۵ نفر رسید و ۳۰ استان همچنان در وضعیت قرمز یا هشدار کرونا هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.