نوامبر 29, 2022
پوچتینو اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری بارسلونا

پوچتینو اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری بارسلونا

[ad_1]

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت اسپورت کاتالان، باشگاه بارسلونا قصد دارد پس از شکست سنگین و تحقیرآمیز این تیم در چارچوب مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل تیم فوتبال بایرن‌مونیخ، تغییرات زیادی را در این تیم اعمال کند.

تیم فوتبال بارسلونا در دیدار شب گذشته با نتیجه هشت بر دو از بایرن‌مونیخ شکست خورده و از لیگ قهرمانان حذف شد.

به نظر می‌رسد اولین تصمیم مهم این باشگاه اخراج ستین پس از هفت ماه ناامیدکننده از روی نیمکت مربیگری کاتالان‌ها است که طی ساعات آینده رخ می‌دهد. نیمک بارسا از مربیگری ستین عصبانی و ناراضی هستند و بعید است این مربی برای فصل آینده نیز در بارسلونا حضور داشته باشد.

در حال حاضر «ژاوی» علاقه زیادی به حضور در بارسا دارد اما اکنون این کار را برای خود مناسب نمی‌داند و به همین دلیل «مائوریسو پوچتینو» سرمربی سابق تاتنهام اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی ستین است. 

پوچتینو در زمستان به نیمکت بارسلونا نزدیک شده بود اما به دلیل اظهارات علیه بارسا و تفاسیر اشتباه رسانه‌ها، مسوولان بارسلونا از این اقدام منصرف شدند. 

بارسلونا در چند ماه گذشته با این مربی آرژانتینی در تماس بوده و حالا بهترین زمان برای آغاز به کار این مربی روی نیمکت کاتالان‌ها است. در چند روز آینده تصمیم نهایی درباره این تصمیم مهم گرفته خواهد شد و وضعیت بارسا برای فصل آینده مشخص می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *