دسامبر 1, 2022
پیروانی: از میزبانی شهرآورد، فقط پرداخت اجاره بهای ورزشگاه گردن ما افتاده است

پیروانی: از میزبانی شهرآورد، فقط پرداخت اجاره بهای ورزشگاه گردن ما افتاده است

[ad_1]

افشین پیروانی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه رویارویی با استقلال اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت خوبی در تیم حاکم است و برای این بازی مصدوم یا محروم نداریم. انگیزه خیلی زیادی برای این بازی داریم و به دنبال دومین قهرمانی متوالی در جام حذفی هستیم.

وی در خصوص غیبت تماشاگران در این بازی افزود: البته آن بازی مساوی شد اما بازی روز چهارشنبه باید یک برنده داشته باشد. این بازی برای ما کاملا متفاوت است و قصد داریم با قدرت راهی زمین شویم چون این بازی مساوی ندارد به همین خاطر ما به دنبال برد در این دیدار خواهیم بود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: برای این بازی تماشاگری وجود ندارد اما قبل از هر بازی درباره قانون ۹۰ به ۱۰ شعار می‌دهند اما در عمل اتفاقی رخ نمی‌دهد. وقتی الان که تماشاگری در ورزشگاه نیست نمی‌توان این قانون را اجرا کرد پس وقتی تماشاگر در استادیوم باشد هم قطعا امکان انجام آن وجود ندارد. ما البته برای این بازی به دنبال طرح موزاییکی بیشتر یا صدای بلندگوی بالاتر نیستیم اما وقتی ما میزبان هستیم باید شرایط بهتری برای ما وجود داشته باشد. از میزبانی، فقط پرداخت اجاره بهای ورزشگاه گردن ما افتاده است. البته این حرف‌ها حاشیه است و هواداران عزیز بدانند که همه مسوولان باشگاه و اعضای تیم به اهمیت این بازی واقف هستند و روز چهارشنبه فقط برای برد به زمین خواهیم رفت.

پیروانی در مورد اینکه خودش هم سابقه گلزنی در فینال جام حذفی به استقلال را دارد، گفت: به هر حال پوشیدن پیراهن پرسپولیس برای هر بازیکنی افتخار است اما اینکه شما با پیراهن پرسپولیس، مقابل استقلال در فینال جام حذفی گل بزنید و باعث برد تیم محبوب خود شوید واقعا لذت بسیار زیادی دارد. امیدوارم این اتفاق برای بازیکنان پرسپولیس در بازی روز چهارشنبه هم رخ بدهد تا در نهایت ما در جام حذفی هم قهرمان شویم.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال چهارشنبه هفته جاری پنجم شهریورماه از ساعت ۱۹ در نیمه نهایی جام حذفی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *