سپتامبر 29, 2022
پیشنهادات فراغتیِ سروش برای کودکان در تابستان کرونایی

پیشنهادات فراغتیِ سروش برای کودکان در تابستان کرونایی

[ad_1]

به گزارش روابط عمومی انتشارات سروش، شماره ۹۷ از مجله سروش خردسالان، ویژه تیرماه ۹۹ منتشر و روی پیشخان مطبوعات قرار گرفت.

 با ورود به فصل تابستان و با توجه به شیوع بیماری کرونا، در این شماره از مجله سعی شده است قصه، نمایشنامه و بازی های متنوعی برای سروشی های خردسال در نظر گرفته شود.

بازی گوش دادن، نمایش بازی سفر به اعماق دریا، پوره سیب زمینی در آشپزی رنگی رنگی، نمایش کفشدوزک همراه با ساخت کاردستی و … از جمله بازی ها و کاردستی هایی است که می توان در ساخت آنها خردسالان را مشارکت داد و با خود همراه کرد.

اینجوری بهتره، حرف مردم، این چیه و .. نیز در بخش قاب رنگی به معرفی انیمیشن های جذاب شبکه پویا می پردازد که با استفاده از اپلیکیشن های بارکد خوان می توان به تماشای این انیمیشن های دیدنی نشست.

در صندوقچه این شماره با اشاره به ۱۸ تیرماه روز ملی ادبیات کودک و نوجوان به معرفی کتاب وای آدم ها چقدر خوشحال اند نوشته لیلا ملت دوست پرداخته شده است.

همچنین ۳۰۴ شماره از مجله سروش کودکان ویژه تیرماه ۹۹ منتشر و روی پیشخان مطبوعات قرار گرفت.

در این شماره از مجله، سروش میهمان برنامه تلویزیونی اینجا رنگین کمان است شده و با پیمان نوراسماعیلی تهیه کننده و مهرداد صباحی آهنگساز برنامه گپ و گفتی کوتاه دارد.

همچنین در ادامه با فریبا پاکروان نویسنده برنامه های کودک آشنا می شویم. عمو پورنگ، آقاجون سلیمون، ماجراهای خانه ما، گل آموز، آبرنگ و… از جمله برنامه هایی است که پاکروان نویسندگی آنها را بر عهده داشته است.

پهلوانان و کلاغ غمگین نیز عنوان صفحاتی است که با استفاده از اپلیکیشن بارکد خوان می توان به تماشای این انیمیشن های جذاب نشست.

در این شماره از مجله در ادامه داستان ضحاک ماردوش، داستان فرانک و فریدون روایت شده است که سروشی ها می توانند با استفاده از عروسک های موجود در صفحات این داستان زیبا را روایت و بازی کنند.

حکایت دختر عالم، آقا معلم و بچه ها،معمار و نقاش و.. از جمله قصه ها و داستانهای این شماره از سروش کودکان است.

بازی چو و پل، سرزمین کاراها، لالایی کردی، درسن دوم دنیای مجازی ها و … نیز از دیگر عناوین این مجله است.

نسخه های الکترونیک این مجله ها نیز در دسترس علاقه مندان است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.