آگوست 14, 2022
پیکر چهارمین شهید مدافع سلامت اصفهان تشییع شد

پیکر چهارمین شهید مدافع سلامت اصفهان تشییع شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، علی منصوری از کارکنان مرکز آموزشی درمانی عیسی بن مریم(ع) اصفهان بود که بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در سن ۳۵ سالگی به جمع شهیدان مدافع سلامت پیوست.

مراسم تشییع این شهید مدافع سلامت  صبح امروز با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در مرکز درمانی عیسی بن مریم (ع) با حضور تعدادی از مسوولان استان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار و سپس پیکر وی در قطعه شهیدان مدافع سلامت گلستان شهدای اصفهان خاکسپاری شد.

این شهید مدافع سلامت در بخش مراقبت‌های ویژه مرکز عیسی بن مریم(ع) بستری بود و پس از ۱۵ روز درگیری و مبارزه با بیماری کرونا به شهادت رسید.

۲ پزشک به نام‌های مجید فرهاد و سعید حقیقی و یکی از کارکنان بیمارستان نطنز به نام علی اسد سلطانی از دیگر شهدای مدافع سلامت استان اصفهان هستند که در ماه‌های گذشته  بر اثر کرونا جان باختند.

همچنین شهید مدافع سلامت محمود ایروانی محمدآبادی که به‌دلیل ابتلا به کرونا در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت در گلستان شهدای اصفهان خاکسپاری شده است.

حدود پنج هزار نفر از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در عرصه مقابله با بیماری کرونا فعالیت دارند.

استان اصفهان از ۲ روز گذشته در وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است.

تاکنون نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شدند و تعداد جان‌باختگان کرونا به بیش از ۱۶ هزار نفر رسیده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.