آگوست 15, 2022

چرا رئیس جمهور تهمت پیروان به نظر می رسد بی ریا/ الهام با شعارهای?: 5 امکانات

[ad_1]

تقریبا هر روز من به یاد دارم ما در حال تجربه unchartered آب با مستاجر کاخ سفید با استفاده از ترکیبی از رسانه های اجتماعی و صدا – بایت به بیان غیر معمول پیام! نظرسنجی ها نشان می دهد محبوبیت و امتیاز مطلوب است و همواره بین حدود 40 تا 45% و در عین حال خود را سرسخت ترین حامیان وفادار باقی می ماند در نرخ شگفت انگیز! در حالی که بسیاری از این کشور به نظر می رسد بیش از حد تحت استرس و تنش و ناراحتی هواداران خود را به نظر می رسد به این باور او است بهترین چیزی که از نان ورقه! در حالی که ما همیشه دیده می شود اختلافات سیاسی وجود دارد و به طور کلی به نظر می رسید برخی از امکان رسیدن به یک جلسه از ذهن و/ یا زمین مشترک برای منافع مشترک! امروز در سوپر شارژ محیط زیست, این به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است. در واقع برای بسیاری از وجود دارد به نظر می رسد ادغام را در ذهن خود بین خود نظرات شخصی و حقایق! رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد تا حدودی از یک نابغه وقتی که می آید به خواندن سیاسی چای برگو می داند که چگونه به درخواست تجدید نظر به خود هسته, حامیان تحقق آنجا ما ما انتخاب رئیس جمهور بر اساس کالج انتخاباتی به جای رای محبوب او باقی مانده است electable اگر نه شاید مورد علاقه در آینده 2020 انتخابات. با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه, در نظر, بررسی, بررسی و بحث در مورد, 5, امکانات, چرا با وجود همه چیز را که رخ داده است پیروان او باقی می ماند بسیار وفادار و به نظر می رسد به دست نخورده با لفاظی و زاج و حاضر به قبول نسخه خود را از حقایق و تئوری های توطئه است.

1. آنها در حمایت از آنچه که آنها درک/ باور است دستور کار خود: ساده, امکان, است, بسیاری, don’t care, به عنوان طولانی به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به انجام آنچه که آنها به دنبال در شرایط مهاجرت نژاد – مسائل مرتبط با دادگاه قرار ملاقات ها ، این افراد ممکن است حمایت نمی کند چرا که از یک دلبستگی عاطفی بلکه برای خود دلایل شخصی!

2. آنها او را باور و اعتماد خود را توضیحات: فاصله بین اخبار آن را به عنوان منتشر شده در رسانه های مختلف هرگز به نظر می رسید به طوری گسترده ای! اگر شما تماشای همان داستان در ایستگاه های مختلف شما ممکن است بطور قابل توجهی متفاوت توضیح. امروز در 24 ساعت, اخبار, چرخه, با, کابل, اخبار و اینترنت به جای مشاهده کمتر اریب گزارش ما شاهد بسیاری از افراط! اگر چه آن گزارش شده است رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ یا گفت misstatements بیش از 10 000 بار در آخرین 30 ماه هواداران خود را به نظر می رسد و هم به او اعتقاد دارند و توضیح خود را و یا فقط اهمیتی نمی دهند!

3. بیگانه ستیزی و غیره: به جای حفظ تصویر آمریکا به عنوان قابلمه ذوب ما شاهد یک درجه افراطی از بیگانه ستیزی! چگونه می توانید یک ملت از مهاجران باقی می ماند درست به آن آرمان اگر/ وقتی که بسیاری از به نظر می رسد به ترس از خارجی ها ؟

4. فکر می کنم واقعی حقایق جعلی هستند حقایق و بالعکس: پس از رئیس جمهور, اغلب, اعلام, هر چیزی که او مخالف با یا مخالف او را چه شخصا و/ یا سیاسی به عنوان جعلی حقایق بسیاری از حامیان سرسخت ترین به نظر می رسد به این باور وجود دارد نسخه های مختلف از حقایق و حتی بیشتر ثابت آنهایی که هنوز هم باید گزینه های جایگزین! در حالی که بسیاری از رسانه های متعارف و مخالفان سیاسی خود را در نظر بگیرید مغلوب ساختن پیشی جستن نسخه به عنوان جعلی حقایق و او هر چیز دیگری با همین نام از آن آسان است برای دیدن چرا ما حتی نزدیک به دستیابی به هر نوع زمین مشترک!

5. سیاست های حزبی: اگر چه بسیاری از, که قبلا شناسایی خود را به عنوان جمهوری خواهان دیگر اکثریت قریب به اتفاق کسانی که باقی مانده حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در اعداد! مقامات دولتی و سیاستمداران برای مثال باید صرف دهه مخالف زیادی کسری رها شده اند این اصول به دلیل آن به نظر می رسد برای حمایت از خود را شخصی/, سیاسی, سیاست های حزبی و/ یا منافع خود!

به نظر می رسد تهمت حامیان و مخالفان, هستند, یا, نیست آماده, مایل و یا قادر به دیدن دیگران دیدگاه و نظرات! از خواب بیدار امریکا و تقاضای نمایندگی و خدمات بر اساس منافع مشترک!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.