نوامبر 27, 2022

چرا من مثل سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و توصیه آنها را به عنوان حیوان خانگی بعدی خود را سگ

[ad_1]

سگ پشمالوی سیاه پومرانیا یک نژاد سگ بهترین می دانم که برای خود شخصیت خروجی و ظاهر بسیار جذاب است. آنها یک سگ کوچک با یک بسیار قوی مبارک جسمی و روانی را تشکیل می دهند.

این سگ نیز بسیار دوستانه و عشق به رفتن برای پیاده روی به عنوان آنها بسیار فعال هستند و هشدار. آنها بسیار آگاه از همه چیز است که رفتن در اطراف آنها و مانند بودن در مرکز توجه است. این است که چرا او خواهد بود یک دزدگیر خوب به عنوان آنها را از یک درخت برای یک دلیل خوب مانند یک هشدار از نزدیک شدن یک فرد ناشناخته و یا حیوانات. البته پوست خواهد شد اگر یک فرد دوستانه نزدیک است اما این خواهد بود که متفاوت از نوع پارس صدا.

این سگ در اصل نژاد از یک مقدار بزرگتر نژاد بود که استفاده می شود به جلو و سورتمه در منطقه قطب شمال. این نژاد کوچک نسخه از این اصطلاح اسپیتز نوع طبقه کارگر سگ. این نژاد سگ به نام فورپومرن, این منطقه از اروپا که در حال حاضر بخشی از لهستان و آلمان غربی.

سگ پشمالوی سیاه پومرانیا بسیار محبوب شد با ملکه ویکتوریا بود که در جذب به خود را, ظریف و ریگال ظاهر در حالی که بازدید از فلورانس, ایتالیا. او ظاهرا به انگلستان بازگشت و با تعدادی از Pomeranians در کنار او کمک می کند برای به دست آوردن این سگ محبوبیت به آینده

ملکه ویکتوریا جدی تبدیل شد یکی از پرورش دهندگان سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و وارد آنها را به نمایشگاه های مختلف که در آن یکی از مورد علاقه او خشم دوستان ویندزور مارکو موفق به کسب مقام اول در کلاس های خود. ملکه نیز گفت: به دلیل این سگ آنقدر کوچک او به عنوان نژاد آنها به حدود سی پوند کوچکتر برای تبدیل شدن به اسباب بازی قد و قامت.

Pomeranians هوشمند سگ اما گاهی اوقات درک نمی کنند چقدر کوچک هستند و مقابله با سگ های بزرگتر. به عنوان یک نتیجه زمانی که شما در حال بدست گرفتن خود را سگ پشمالوی سیاه پومرانیا برای پیاده روی روزانه خود را آگاه از نزدیک سگ. با این حال مردم در مجاورت جذب خواهد شد خود را به خشم و به طور کلی می خواهید به عنوان سگ پشمالوی سیاه پومرانیا به طور کلی خروجی و حاضر به ملاقات با افراد جدید. او و یا او را به لذت بردن از هر گونه برخورد دوستانه با افراد به خصوص اگر وجود دارد یک درمان درگیر است.

Pomeranians نیاز به ورزش روزانه آنها به عنوان یک سگ فعال و پر از انرژی. این اغلب تنها نیاز به راه رفتن در اطراف بلوک اما شگفت زده می شود اگر شما سگ پشمالوی سیاه پومرانیا نیاز به بیشتر از پیاده روی در روز است. او پیاده روی روزانه نیز می تواند برای سلامت شما.

بهترین آرزوها

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *