دسامبر 1, 2022
چند خبر ورزشی از خوزستان

چند خبر ورزشی از خوزستان

[ad_1]

سیدسالار محمدنیا یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این مسابقات به مناسبت هفته تربیت‌بدنی برگزار شد که در پایان خدیجه رستمی از خوزستان در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر بانوان در کلاس (P۲) با کسب ۵۵۰ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.

وی با بیان اینکه این رقابت ها در ۲ مرحله برگزار شد گفت: همچنین حسین امیری مربی سازنده استان به عنوان سرمربی تیم ملی کار نظارت بر مسابقات را برعهده داشت.

تیم ملی پاراتیراندازی کشور خود را برای حضور در مسابقات پاراالمپیک توکیو ۲۰۲۱ آماده می‌کند.

ملی پوش سابق فوتبال ایران مربی تیم فولاد شد

در حالی که زمان زیادی تا شروع بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران باقی نمانده، علی بداوی به عنوان مربی جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شد.

با درخواست جواد نکونام و موافقت سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد، علی بداوی به عنوان مربی به کادرفنی فولاد در لیگ بیستم اضافه شد.

بداوی بازیکن سابق تیم فولاد خوزستان است که ۲۴ بازی ملی نیز در کارنامه دارد. او در ۲ فصل اخیر نیز به عنوان مربی در تیم فولادنوین حضور داشته است.

فهرست تیم ملی حفاری برای حضور در لیگ برتر فوتسال اعلام شد

فهرست تیم ملی حفاری اهواز برای حضور در مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور اعلام شد.

امید رستمی، سعید ترابیده، سعید ممبینی، فرید نمازی، امید خانی، فارس ضیاغم، سینا ممبینی، محمد صفری، وحید کاظمی، احمد ملاعلی، رشید قلی پور، حمدالله قنوانی، مرتضی طاهر پور، هومن یعقوبی، حسین فهیمی، فرشاد کلاه کج، محمدرضا پیکان تیم ملی حفاری اهواز را در مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور همراهی می کنند.

همچنین کیاوش علاسوند به عنوان سرمربی و محمود منجزی، کریم خالدی، امین بویر احمدی به عنوان مربی کار هدایت این تیم را برعهده دارند.

تیم ملی حفاری اهواز در گروه نخست مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با تیم‌های مس سونگون تبریز، سن ایچ ساوه، فرش آرا مشهد، هایپر شهر اصفهان، ارژن شیراز و راگا تهران همگروه است.

اردوی آماده سازی تیم بسکتبال نفت آبادان در تهران

تیم بسکتبال نفت آبادان برای حضور پرقدرت در فصل جدید رقابت های لیگ برتر در تهران اردو می زند.

نماینده خوزستان در این اردو قرار است چند بازی دوستانه با تیم‌های تهرانی برگزار کند. نفتی‌ها در این فصل با ترکیبی از بازیکنان ایرانی وارد مسابقات می‌شوند.

فصل جدید رقابت های لیگ برتر بسکتبال کشور از ۱۵ آبان ماه آغاز می‌شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *