آگوست 7, 2022

چگونه برای جلوگیری از یک پیمانکار بازسازی کابوس

[ad_1]

در حالی که بازسازی خانه می تواند انجام شود در هر زمان از سال (بهار و تابستان محبوب ترین است. آن زمانی است که صاحبان خانه باید فوق العاده محتاط در مورد عجله به خانه پروژه های بازسازی. چرا ؟ به دلیل آن است که زمانی که بی پروا پیمانکاران خواهد شد استفاده از unsuspecting صاحب خانه که انجام مشق شب خود را.

فقط سریع مطالعه از اینترنت منجر خواهد شد صدها نفر از پیمانکار پروژه بازسازی کابوس. اما شما لازم نیست که به یک قربانی. با استفاده از راهنمایی های زیر را به مطمئن شوید که شما یکی از هزاران نفر از خانه بازسازی داستان های موفقیت است.

1. تعیین اینکه آیا یا نه آن خواهد بود مفید به حرکت در خارج از خانه خود را در عوض و یا اگر قرار ماندن نیست ایجاد یک مشکل است. بسته به نوع عوض کردن این می تواند تفاوت بین استرس و بدون استرس. فکر می کنم در مورد این منطقه به بازسازی مدت پروژه و چقدر از خانواده خود را معمول تحت تاثیر قرار خواهد شد و سپس تصمیم گرفت.

2. صحبت کردن با چند نفر به یاد چه پیمانکاران, معماران, طراحان و هر متخصص توصیه می کنند. دریافت فرم اطلاعات افراد – به خصوص کسانی که راضی نمی شد – به تعیین اگر شما خواهد بود قادر به کار کردن با حرفه ای خاص.

3. ملاقات با شرکت های آینده نگر و به آنها توضیح دهید آنچه شما تصور. اگر در همه ممکن است باید هنرمند یا معماری تفاسیر برای آنها به آن نگاه کنید. گوش دادن به آنچه آنها می گویند, اما مطمئن شوید که آنها را در درک آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن بر اساس بودجه شما مجبور به صرف.

4. سعی نکنید خود را پیمانکار عمومی. استخدام یکی از شما می توانید اعتماد و پس از آن زمان را به کار با آنها. اجازه دهید آنها را می دانم که بودجه خود را, جدول زمانی و هر گونه دیگر غیر قابل مذاکره عناصر ،

5. نگاهی به زمان برای بررسی تمام منابع ارائه شده و همچنین تایید بیمه مسئولیت BBB وضعیت و homebuilder انجمن وضعیت.

6. به دست آوردن اجازه ها و پروانه ساختمان اگر پیمانکار را تنظیم می کند را شامل نمی شود این عنصر حیاتی.

کار با یک پیمانکار بازسازی ندارد به یک چشم انداز ترسناک. اما این به آن معنا انجام علت سعی و کوشش به دامپزشک کردن خوب از بد بو. مطمئن شوید که آن زمان می برد اما اگر شما استفاده از یک پیمانکار با کمتر از شیوه های قابل اعتماد و سپس هزینه آن را به شما مقدار زیادی بیشتر وقت و پول — نه به ذکر است میزان افزایش استرس – به منظور کار درست انجام می شود. آیا برای مشق شب خود را و آماده برای لذت بردن از خانه جدید خود را عوض کردن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.