اکتبر 24, 2020

چگونه به زودی می تواند شما را اخراج شود پس از سلب حق اقامه دعوی کلانتر فروش ؟

صاحب خانه در سلب حق اقامه دعوی در حال به حق نگران بودن قادر به صرفه جویی در خانه های خود را و چگونه به سرعت آنها خارج خواهد شد پس از کلانتر فروش. اگر چه وام دهنده مختلف و “کارشناسان” را تهدید می کند و آنها را با کلانتر نمایش تا روز بعد به خشونت لگد آنها را به بیرون از خانه این است که نه تنها مورد در سلب حق اقامه دعوی وضعیت. شهرستان کلانتر و اخراج خدمه نه نشان خواهد داد تا روز بعد پس از کلانتر فروش و صاحب خانه باید چشم پوشی از ترس را تهدید می کند که این احتمال است.

صاحبان باید آگاه باشند از این مفاهیم از سلب حق اقامه دعوی حراج ، کلانتر فروش را انتقال مالکیت از اموال و سلب حق اقامه دعوی قربانیان نمی خواهد خود را در خانه پس از این نقطه است. اما این به این معنا نیست که روند اخراج خواهد شد اتفاق می افتد به طور خودکار درست بعد از این خانه حراج به عنوان وجود دارد بیشتر مراحل است که باید توسط مالک جدید است.

بالا پیشنهاد در حراج خواهد شد به احتمال زیاد باید به کلانتر فروش را تایید کرد (این است که به طور خاص و دقیق گام در هر کشور). این می تواند از چند روز تا چند هفته پس از حراج بسته به اینکه چگونه به سرعت دادگاه و مالک جدید عمل می کنند. اما این به طور کلی فقط یک گام ساده در فرآیند سلب حق اقامه دعوی پس از فروش که شامل کلانتر و قاضی تایید حراج شد برای یک میزان قانونی است و این سند در حال حاضر اعطا شده به مالک جدید است.

مالک جدید خواهد شد به احتمال زیاد اصلی foreclosing بانک که صاحب خانه شده بود با خرید و فروش در وهله اول برای جلوگیری از سلب حق اقامه دعوی. حدود 95% از فروش اموال به رهن در نهایت خریداری شده توسط وام دهنده به جای یک شخص ثالث است.

به منظور اخراج سابق صاحب خانه قرض دهنده خواهد شد که به درخواست دادگاه اعطای آن در اختیار داشتن اموال و سفارش county sheriff به اخراج هر نفر باقی مانده و یا وسایل شخصی و تغییر قفل. این یک فرایند قانونی است ، مالکان باید ترس نیست که یک دسته از حکومت اراذل و اوباش با مدالها و اسلحه را نشان می دهد تا در خانه خود را روز بعد از کلانتر فروش به ضربه آنها را. البته این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد اما در تاریخ بعد اگر سلب حق اقامه دعوی قربانیان نمی حرکت در زمان است.

اما در کل اخراج روند می تواند تا یک ماه پس از فروش; پرتاب مردم از خانه های خود است نه یک فرآیند ساده قبل یا بعد از یک شهرستان حراج. دادگاه باید بدون مشکل سفارش اخراج (مگر اینکه صاحبان قبلی بروید و سعی کنید به مسابقه فروش, اخراج, منظور, و غیره.), اما کلانتر باید برای اطلاع از قریب الوقوع حذف. این می تواند به عنوان کمی به عنوان ارسال یک تکه کاغذ در اموال با سه روز متوجه به حرکت می کند. پس از کلانتر فروش سابق مالکان بهتر آماده ترک خود به خود و یا کار کردن یکی دیگر از راه حل.

مردم رو سلب حق اقامه دعوی نباید بیش از حد نگران بودن لگد از خانه با کمی توجه کنید. کلانتر نه فقط نشان می دهد تا روز بعد یا چند ساعت پس از کلانتر فروش به عنوان هنوز هم وجود دارد یک روند قانونی است که باید به دنبال برای یک بانک را در اختیار یک وام املاک. مالکان احتمالا باید حداقل دو هفته به یک ماه پس از کلانتر فروش تاریخ به ترتیب برای یک مکان جدید برای حرکت به.

در هر صورت صاحب خانه همیشه تشویق به تماس با بخش کلانتر به آنها را بپرسید هنگامی که پس از آن اخراج برگزار خواهد شد. حتی بیشتر امیدوار کننده آنها همچنین می توانید بپرسید معمولا برای چند روز یا یک هفته به منظور به حرکت همه چیز و به خانه مسالمت آمیز است. هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای مذاکره با دولت های محلی برای بیشتر زمان (دادگاه و کلانتر) به طوری که صاحبان سابق گرفته تعجب با اخراج.

بنابراین بانک ها و مقامات دولتی را اخراج نمی سلب حق اقامه دعوی قربانیان حق دور پس از حراج اما هیچ وقت به فراغت ، داشتن یک زن و شوهر از هفته به حرکت کردن می تواند به مردم را یک فرصت برای پیدا کردن یک محل و حرکت در سرعت خود را دارند اما حتی یک ماه اخراج روند خواهد شد بسیار به سرعت. اگر در شک مالکان باید از تماس با مقامات دولت محلی و سوال در مورد اخراج — دادگاه یا کلانتر قادر خواهد بود برای اطلاع از تاریخ و سعی کنید به کار کردن مناسب ترین راه حل است. آنها می خواهند به عنوان مشکل کمی پس از سلب حق اقامه دعوی به عنوان مالکان سابق انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *