آگوست 15, 2022

چگونه Starseeds سقوط به زمین

[ad_1]

در طول تاریخ کهن مردم ایجاد کرده اند داستان (افسانه ها, افسانه, افسانه ها و غیره) برای توضیح منشا بشریت جهان و زندگی خود را. خلقت داستان های مربوط به خدایان و ارواح بر اساس نیمه حقایق.

هر فرهنگ یا تمدن راست به عصر مدرن گرفته است بخش هایی از حقایق و بر گسترش آنها در تلاش برای توضیح ابتدای گونه ما بر روی این سیاره است. این حقیقت محض است که دشوار است به معلوم از آن شده است پنهان نهفته است از نخبگان حاکم که ترجیح می دهند برای حفظ بشریت نادان. آن را عادلانه می گویند تقریبا در هر فرهنگی دارای یک قطعه از حقیقت را در مورد منشاء نژاد ما.

به عنوان بلند پروازانه پژوهشگران و محققان درگیر در روند بررسی باقی مانده و آثار باستانی از تمدن های باستانی آنها شروع به دیدن ویژگی های مشترک برای هر باستان شناسی کشف شده است. اگر یک تجزیه و تحلیل تاریخی ادبیات همراه با اکتشافات علم مدرن و آیات به ما داده استعداد روانی رسانه های تشخیص و مضمون مشترک خود را نشان می دهد. من صحبت کردن در مورد این نظریه بحث برانگیز است که بشریت یک گونه است.

زکریا Sitchin (و سایر محققان از جمله نویسنده مایکل Tellinger) ترویج و حمایت از این نظریه که بشریت یک مهندسی ژنتیکی گونه های ایجاد شده توسط فرا زمینی خدا-مانند موجودات شناخته شده به عنوان Annunaki. این نظریه توسط اطلاعات جمع آوری شده از منابع مختلف از جمله سومری و متون. دیگر تاریخی محققان منتشر شده کتاب ها و مقالات است که پس از گسترش این Annunaki نظریه ترکیب اطلاعات از دیگر اسناد تاریخی. یکی از آنها کتاب خنوخ که توصیف “مراقب” نژاد “فرشتگان سقوط کرده” و غول پیکر خود را در خارج از فصل بهار که گفت: به خراب اولیه انسان است.

یک روز صبح بود که من شروع به از خواب بیدار من شنیده ام برخی از عجیب و غریب “whisperings” از یک منبع معنوی. ناشناخته راهنمای روح من پیشنهاد برخی از جزئیات جدید در مورد برده گونه نظریه. او با اشاره به داستان خلقت گفته تصور توسط L. Ron Hubbard (بنیانگذار ساینتولوژی) فراهم می کند که غیر معمول حساب از ریشه بشریت است. این داستان فوق العاده (که Scientologists صراحت انکار) صحبت می کند از یک نهاد شناخته شده به عنوان “Xenu” یا “Xemu”. به من گفته شد که Xenu است که اساسا بین کهکشانی جنایی که در عمل یک کارتل جهانی در این سیاره زندان.

من نگاه کردن داستان Xenu در اینترنت. نسخه من به عنوان خوانده شده (که گفته شده است نوشته شده توسط L. Ron Hubbard) است دقت کنید در چنین راهی که آن را باعث می شود کل داستان صدای مضحک. همانطور که گفتم قبل از آن ممکن است پیدا کردن تم های مشترک در میان بسیاری از داستان خلقت ما را بشنود. من احساس می کنم ممکن است برخی از حقیقت در هسته Xenu داستان. من قصد دارم به طور خلاصه این داستان با خود من تفسیر و بیان.

داستان می رود که 75 میلیون سال پیش وجود یک بیگانه شناخته شده به عنوان Xenu. Xenu بود رهبر کهکشانی کنفدراسیون. حکومت او بیش از بسیاری از سیستم های ستاره ای به عنوان استبدادی دیکتاتور. Xenu رژیم بود و بیش پرتاب شده توسط باغی نژاد بیگانه. در تلاش برای حفظ موقعیت خود از مطلق قدرت Xenu ربوده میلیاردها خرابکارانه بیگانگان به زمین آمد شناخته شده به عنوان “Teegeeack” در یک فضاپیما (ظاهرا شبیه یک هواپیمای باری) به دور از آنها. این یک depopulation طرح. این موجودات بیگانه بودند sedated مست با مواد شیمیایی و قرار داده شده در اطراف آتشفشان فعال است. دستگاه های هسته ای منفجر شد داخل آتشفشان به آنها را بکشند. زمانی که منتزع ارواح از بیگانگان شروع به افزایش از خاکستر هسته ای ابرها Xenu افسران دستگیر شده آنها را در یک “میدان انرژی”. از آنجا بیگانه ارواح آورده بودند به یک “مغز شویی” تسهیلات. ذهن خود را پاک شد پاک و کاشت خاطرات جدید (به نام R6 ایمپلنت). کاشته خاطرات کنترل شد و بر اساس برنامه به معنای کسل کننده بیگانه ذهن و آنها را مطیع Xenu.

بالا رتبه بندی اعضا (وفادار افسران) از کهکشانی کنفدراسیون در نهایت مقهور Xenu و شرکت خود توطئه گران. آنها در نظر گرفته شد به جرم اعمال خائنانه خود را. آنها شتابزده محکوم به صرف بقیه از ابدیت بر روی زمین است. کهکشانی کنفدراسیون زندانی Xenu و همکارانش در داخل زمین و آنها را با فن آوری های پیشرفته محدودیت برای اطمینان از آنها هرگز فرار از این سیاره است.

این داستان بسیار شبیه به داستان Annunaki the Fallen Angels در کتاب خنوخ پیدایش و دیگر اجدادی خلقت ،

روح که در ارائه این جدیدترین جزئیات گفت که “Xenu” یا “Xemu” است نه املای درست یا تلفظ برای این بدخواه نهاد. اما نام Xenu مربوط به عالی سومری خدا Anu. به عنوان داستان می رود آنو رهبر معظم سومری خدایان سرنگون شد توسط پسر او Enlil. این موضوع همچنین می توان در اساطیر یونانی و رومی.

روح آورده است که این داستان توجه به من توضیح داد که آن را فوق العاده دشوار است برای ردیابی Xenu حرکات در جهان ما را به عنوان او یک آفتاب پرست است. Xenu شکل عیار با قابلیت تغییر DNA و شخصیت در خواهد شد.

بیگانه ارواح تبدیل شد شناخته شده به عنوان ‘thetans”. آنها مانند روح از دست رفته. آنها فراموش کرده اند که چه کسانی هستند و از کجا آمدهاند. این thetans هم خوشه زیرا آنها خود را از دست داد حس فردیت و هویت. آنها اغلب وارد بدن فیزیکی خود را با اضافه کردن تجربه های عاطفی به اصل و روح (که به دنیا آمد و بدن), ترکیب مقدار چمدان عاطفی یک فرد می پردازد در زندگی است. بنابراین thetans شناخته شده است “بدن thetans”. این اولین بار است که من آگاه شده از “بدن thetans” توسط یک روحانی.

روح توضیح داد که thetans بودند که به قتل رسیده توسط Xenu هستند “starseeds” اغلب صحبت در معنوی جامعه است. Acturians, Lyrans, Askmen, Sirians, Andromedans و دیگر بیگانگان آورده بودند به زمین میلیون ها سال پیش توسط یک مخرب نهاد مانند Xenu. زمانی که این بیگانگان از لحاظ جسمی کشته و روحیه خود را پس از آن دستگیر و به خم شدن به Xenu را توسط خود سازمان سندیکای جرم و جنایت. ممکن است این فناوری می تواند شبیه به قفس فارادی که برخی از محققان ماوراء الطبیعه می گویند می توان از آن به عنوان “شبح تله” از آنجا پاشیده و ارواح می تواند دشواری های عبور قوی برق در زمینه های.

دانشمندان و مهندسین است که به زمین آمد با Xenu انجام آزمایش های ژنتیکی بر روی گونه های بومی ساکن این سیاره است. آنها مجموعه ای در مورد آزمایش بر روی انسان نما خزندگان و پستانداران و موجودات است که ساکنان این جهان است. آگاهی از starseed روح تزریق شد به این اصلاح فرم های فیزیکی برای استفاده به عنوان برده کار برای استخراج منابع طبیعی در این سیاره است. آنها نمی توانند با استفاده از رزیدنت موجودات مختلف روی زمین برای این منظور به این دلیل که آنها بیش از حد وحشی به اهلی و یا آنها را دارای ظرفیت فکری لازم را برای پیروی از دستورات.

Xenu و سرسپردگان خود را با استفاده از پیشرفته تکنولوژی کنترل ذهن به مغز شستن starseed ارواح. این پیچیده مغز شستشو برنامه های بهتر شناخته شده به عنوان تاریکی ماتریس. ماتریس فناوری در حال حاضر وجود داشته و در حال استفاده توسط بسیاری از گونه های بیگانه برای اهداف مفید. عملا واقعیت شبیه سازی ماتریس هستند ایده آل برای ایجاد و حفظ یک خود شامل و محیط کنترل شده. تاریکی ماتریس برنامه در عمل در یک زمان حلقه مانند یک فیلم است که بازی و بیش از بیش. ارواح معتقد به حلول به ماتریس به منظور دستیابی به روشنگری معنوی.

به عنوان داستان Xenu نشان می دهد کهکشانی کنفدراسیون (آن را به عنوان یک شل سیاره ای داد که در آن زمان – آن را یک سازمان رسمی شناخته شده به عنوان کهکشانی فدراسیون) تحمیل یک جمله زندگی (در سیاره زمین) بر Xenu و هواداران خود را برای جنایات خود را. بنابراین زمین یک سیاره زندان.

زمین است که در اصل رها شده و یا forbidden planet با توجه به شرایط نامطلوب در اینجا. بسیاری از نژادها بیگانه به دنبال آزادی بشریت از آن زندان. آنها تلاش کرده اند تا بشریت را با ارسال در کارشناسی ارشد و آواتار (عملیات نجات) برای بیدار بشریت به آن ماهیت واقعی.

این Annunaki اربابان (به عنوان آنها در حال حاضر معمولا شناخته شده) تا به حال برای مقابله با شورش و قیام از درون صفوف خود را. آنها همچنین مبارزه زمینی گونه the Nagas و عنکبوتیان بودند که در نهایت مجبور به رفتن در داخل زمین برای فرار از جنگ ها و بدی شرایط آب و هوایی. دیگر غیرانسان ارواح و نژادها بیگانه اند و رقابت برای تسلط بر این سیاره است. حکومت Annunaki فرزندان به خطر افتاده است و فرسایش در طول قرن ها توسط extra-terrestrial مسابقات که به دنبال غصب کنترل ساختار قدرت در این سیاره است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.