می 24, 2022

کارت های جنگ: R4i Gold مقابل CycloDS تکامل

[ad_1]

متعدد تولید کنندگان ایجاد کرده اند نسخه های مختلف از R4 کارت به نام R4 کلون. جدای از این چند شرکت آمده کاملا متفاوت SLOT-1 فلش دستگاه های ذخیره سازی برای نینتندو کنسول های بازی است. اجازه دهید ما جلوتر حرکت به مقایسه یک R4 کارت کلون و جدید ایجاد شده است.

R4i Gold

ما در حال صحبت کردن در مورد R4i Gold کارت. آن است که به ویژه طراحی شده با سیستم عامل سفارشی که بارهای بیش از بالا از نینتندو DS و اجازه می دهد تا کاربران در حال اجرا بدون علامت و نرم افزار سفارشی. طلا کارت است گفت: به عنوان یک کلون از اصلی R4 SDHC card. این پشتیبانی از میکروهای-SD card up to 32GB. آن بسته بندی جعبه دارای اندازه کوچکتر از آن است که از Supercard DSTWO و Acekard 2i. سبد خرید طلا کارت بهتر کیفیت ساخت تر از Ackeard 2i اما بدتر از Supercard DSTWO.

چوب سیستم عامل دارای رابط کاربری بهتر نسبت به نسخه رسمی. در علاوه بر این به کارت طلایی آن کمک کرد SCDSS1 M3 و دیگران به محبوب در سراسر نینتندو کاربران است. چوب است که به سرعت پاسخگو خواهم AKAIO. شما می توانید پوسته های متعدد برای این چوب سیستم عامل.

این R4i Gold کارت ها قرار است به فلش فریمور اما آن را به روز رسانی می شود سازگار با DSi 1.4. طلا کارت اغلب بار به آرامی با وجود اینکه جانشین R4 SDHC کارت. اما آن را اجازه می دهد تا کاربر حفظ بازی’ کتابخانه تنها در یک کارتریج. داخلی Moonshell, homebrew, مدیا پلیر, پخش پشت ویدئو و فایل های موسیقی. این R4iDS راه اندازی آخرین v1.3 روز رسانی برای هر دو نسخه اول و V2 طلا کارت.

CycloDS تکامل

در حال حاضر اجازه دهید ما را نگاه در CycloDS تکامل کارت. این چند منظوره میکرو SD adapter for Nintendo DS Lite و DS کنسول های بازی است. این اجازه می دهد تا کاربر در حال گوش دادن به MP3, موسیقی, مشاهده, تصاویر, خواندن کتاب های الکترونیکی و با بهره گیری مختلف homebrew برنامه های کاربردی.

CycloDS تکامل پیشرفته ترین رسانه های تقویت کننده برای Nintendo DS و DS Lite. آن را دارای قطعات با کیفیت اروپایی طراحی و عملکرد بهتر. اضافی برجسته حالت SlowMotion, ال سی دی تنظیم روشنایی در حالی که بازی بازی-بازی تنظیم مجدد و بیدرنگ ذخیره کنید.

آن کد تقلب موتور پشتیبانی از Action Replay codes به طور مستقیم. جای تعجب این تکامل کارت می آید با بیش از 300 بازی ” کدهای تقلب. شما می توانید صرفه جویی در پیشرفت بازی در هر نقطه ای و از سرگیری دوباره از همان نقطه با استفاده از زمان واقعی از ویژگی های صرفه جویی. این اجازه می دهد تا شما تسلط بر بازی بدون مواجهه با مشکل است. در واقع بیدرنگ ذخیره کاملا شبیه به ” ذخیره متحده بر روی چند رایانه.

داخلی سیستم عامل CycloDS تکامل می توانید با گشتن نرم افزار بدون نصب هر پچ. علاوه بر این شما می توانید بارگذاری سریع تر از هر R4DS کارت. شما فقط باید به سادگی ضربه بزنید و بازی هر بازی بدون مشکلات و یا قابل توجهی به تاخیر می اندازد. علاوه بر این تکامل کارت های صرفه جویی در شما از دستی استفاده DLDI تکه. آنها به طور خودکار نصب مورد نیاز DLDI به روز رسانی.

مانند R4i طلا CycloDS تکامل با استفاده از میکرو SD کارت برای ذخیره سازی. تکامل کارت با میکرو SD USB Reader برای انتقال بازی های homebrew نرم افزار. رابط کاربری آن است که به طور انحصاری طراحی شده است که کاربر پسند است و کار به خوبی با قلم. چه چیزی بیشتر است ؟ رابط کاربری چند زبانه و پشتیبانی از پرتغالی و اسپانیایی آمریکای لاتین, اسپانیایی, کره ای, ایتالیایی, آلمانی, فرانسوی و انگلیسی.

مقایسه های بالا به شما کمک می کند در حالی که انتخاب بین کارت طلا و CycloDS تکامل کارت. هر دو SLOT-1 بر اساس فلش کارت راه حل, اما دارای ویژگی های مختلف.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *