دسامبر 4, 2022
کاهش صد درصدی تصادفات شهری منجر به فوت درگتوند

کاهش صد درصدی تصادفات شهری منجر به فوت درگتوند

[ad_1]

حسین سلاسل پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در سال ۹۸ و امسال هیچگونه تصادف منجر به فوت در شهرهای گتوند رخ نداده است.

وی ادامه داد: کاهش تصادفات رانندگی منجر به فوت حاصل نشستهای مستمر، اجرای مصوبات و تلاش شبانه روزی پلیس راهور و اعضای شورای ترافیک و همچنین فرهنگ صحیح رانندگی شهروندان در گتوند بوده است.

معاون برنامه ریزی فرماندار گتوند با اشاره به عملکرد و اقدامات راهنمایی و رانندگی شهرستان گتوند از زحمات و تلاش های سروان رئیس پلیس راهور شهرستان گتوند و همچنین از تدابیر راهبردی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان در کاهش تصادفات و بررسی مصوبات شورای ترافیک شهرستانی تشکر و قدردانی کرد.

سلاسل در ادامه به مشکلات جاده‌های روستایی، بین شهری و بین شهرستانی اشاره کرد و گفت: اگر چه شهرستان گتوند در تصادفات شهری منجر به فوت کاهش صددرصدی داشته است اما به علت استاندارد و ایمن نبودن جاده‌های روستایی، بین شهری و بین شهرستانی حوادث زیادی منجر به مصدوم و فوت شدن شهروندان رخ می دهد و نیاز است ادارات و دستگاه های استانی ذیربط اعتبار مناسبی برای رفع مشکلات و توسعه راه های شهری و روستایی به این شهرستان اختصاص دهند.

شهرگتوند نیازمند کمربندی جدید

معاون برنامه ریزی فرماندارشهرستان گتوند با بیان اینکه کمربندی شهر گتوند به علت مشکلات زیاد مناسب نیست، افزود:کمربندی جدیدی برای این شهر باید برای کاهش ترافیک شهری و تسهیل در تردد احداث شود.

حسین سلاسل در پایان گفت: احداث طرح کمربندی جدید شهرگتوند از سوی ادارات و دستگاه های عضو شورای ترافیک در حال بررسی است که برای اجرای آن نیز نیازمند اعتبارلازم هستیم تا هرچه سریعتر انجام شود.

شهرستان گتوند دارای ۲ بخش مرکزی و عقیلی و پنج شهر گتوند، صالح شهر، ترکالکی، جنت مکان، سماله و نیز ۴۵ روستا است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *