اکتبر 26, 2021

کتاب نوشته و امضا شده توسط رئیس جمهور آمریکا

[ad_1]

در سال های اخیر شده است وجود دارد رشد مخاطبان برای کتاب نوشته و امضا شده توسط رئیس جمهور آمریکا. این مقاله به بررسی برخی از رایج ترین کتاب نوشته شده و امضا شده توسط, مدرن, رئیس جمهور آمریکا.

یکی از اولین رئیس جمهور آمریکا به نویسنده یک کتاب توماس جفرسون و خود را تنها در تمام طول کتاب به عنوان شناخته شده نکاتی در ایالت ویرجینیا. نوشته شده در 1782 منتشر شده و به صورت ناشناس در پاریس نکاتی در ایالت ویرجینیا شامل جفرسون فلسفه سیاسی آمیخته با توصیف جغرافیایی ایالت ویرجینیا است. نسخه امضا تحمل توماس جفرسون تولدش شناخته شده است وجود داشته باشد اما در حال کاملأ پیچیده نادر است.

اخیرا کالوین کولیج به دست آورده شهرت به عنوان یک همزمان روزنامه نویس پس از کار خود را در سیاست است. زندگینامه او منتشر شد و در سال 1928 نسخه تحمل کتیبه “صمیمانه کالوین کولیج” در جوهر آبی گاهی اوقات به نظر می رسد در تولدش بازار.

ابتدا در سال 1922 کولیج جانشین هربرت هوور منتشر شده در پنج کتاب از جمله محبوب خود سه-حجم خاطرات بین سال 1951 و 1952. خاطرات توصیف ریاست جمهوری خود از سال 1929 از طریق 1933. بر خلاف هوور را دست نویس نامه که بسیار نادر و کتاب و نوشته و امضا شده توسط هربرت هوور کاملا رایج هستند.

جان کندی نوشت: چندین کتاب است که شامل به همین دلیل انگلستان در خواب, پروفایل در شجاعتو استراتژی صلح. منتشر شده در سال 1956 پروفایل در شجاعت شد بهترین فروشنده و ارائه کندی تمایز به عنوان تنها رئیس جمهور آمریکا برنده جایزه پولیتزر. نسخه امضا از کندی کتاب بسیار ارزشمند است.

کتاب هایی که نوشته شده توسط Lyndon Baines Johnson, Richard Nixon, جرالد فورد و بیل کلینتون و باراک اوباما خود را توصیف فلسفه پس زمینه و صعود در سیاست است. بسیاری از کتاب های خود را به راحتی در دسترس به عنوان نسخه را امضا کرد.

جیمی کارتر دارای چندین تفاوت در جهان ادبی. کارتر دارای رکورد بیشترین تعداد کتاب نوشته شده توسط یک رییس جمهور ایالات متحده امریکا (بیست و هفت). کارتر بود و همچنین اولین رئیس جمهور آمریکا به نوشتن یک کتاب شعر (همیشه یک حساب و اشعار دیگر, 1995) و اولین رئیس جمهور آمریکا به نوشتن یک رمان (این لانه زنبور, 2002). کارتر امضا بسیاری از تجارت نسخه از کتاب خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک تعداد زیادی از نسخه های محدود.

جمع مشتاقانه به دنبال کتاب نوشته و امضا شده توسط رئیس جمهور آمریکا. Autographed کتاب توسط رییس جمهور ایالات متحده امریکا فراهم می کند تماس های شخصی و اعتبار خود را نوشته و گواهی نامه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *