اکتبر 5, 2022
کرونا در تعقیب رکورددار دو سرعت جهان/ بولت در قرنطینه خانگی

کرونا در تعقیب رکورددار دو سرعت جهان/ بولت در قرنطینه خانگی

[ad_1]

به گزارش ایرنا، جامائیکا تاکنون یک هزار و ۴۱۳ مورد ابتلا به کرونا و ۱۶ تلفات را در جمعیت حدود سه میلیون نفری خود گزارش کرده است.

یوسین بولت رکورددار دو سرعت ۱۰۰ و ۲۰۰ متر مردان به تازگی در جشن تولد ۳۴ سالگی خود که به طور غافلگیرکننده برگزار شد، شرکت کرده بود.

بولت در آگوست ۲۰۱۷ پیست دو ومیدانی را ترک کرد و به فوتبال روی آورد و برای مدتی در چند باشگاه اروپایی به طور آزمایشی حضور پیدا کرد اما دوران فوتبالی او کوتاه بود و پس از ناکامی در عقد قرارداد با باشگاه سنترال مارینرز استرالیا از مستطیل سبز نیز خداحافظی کرد.

بولت در زمان اعلام بازنشستگی از دنیای دو و میدانی ۱۹ قهرمانی بزرگ و زنجیره بدون شکستی را در المپیک در مواد ۱۰۰، ۲۰۰ و ۴×۱۰۰ متر امدادی به نام خود ثبت کرد. او در سال ۲۰۰۲ در حالی که ۱۵ سال داشت در رقابتهای قهرمانی کیگستون در ۲۰۰ متر طلا برد و نقره ۴×۱۰۰ و ۴×۴۰۰ متر جوانان را از آن خود کرد.

بولت پیش از بازنشستگی هشت مدال المپیک را به گردن آویخت و در رقابت های قهرمانی ۲۰۰۹ برلین رکورد دو ۱۰۰ و ۲۰۰ متر جهان را به ترتیب با ثبت زمان ۹ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه و ۱۹ ثانیه و ۱۹ صدم ثانیه شکست.

براساس تایید باشگاه منچسترسیتی رحیم استرلینگ ستاره انگلیسی این تیم نیز که در این جشن تولد حضور داشته آزمایش کرونا انجام داده و تا زمان تایید جواب آزمایش در جامائیکا در قرنطینه بوده و شرایط وی زیرنظر خواهد بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.