نوامبر 28, 2021
کشف کالای قاچاق در آغاجاری و اندیمشک

کشف کالای قاچاق در آغاجاری و اندیمشک

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان سه شنبه شب گفت:در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس شهرستان آغاجاری با انجام اقدامات اطلاعاتی یک دستگاه خودروی تریلر حامل بار قاچاق را در محور آغاجاری- بهبهان شناسایی و متوقف کردند.

سردار سید محمد صالحی با بیان اینکه در بازرسی از بار خودرو ۴۵ دستگاه کولرگازی قاچاق کشف شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله را بالغ بر پنج میلیارد ریال برآورد کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شد.

کشف کالای قاچاق در اندیمشک 

سرهنگ امیرعباس شهبازی فرمانده انتظامی اندیمشک گفت: در راستای اجرای طرح تشدید برخورد با پدیده شوم قاچاق، ماموران پاسگاه ایست و بازرسی پل زال اندیمشک با کار اطلاعاتی یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل بار قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی خودروی توقیفی انواع کالای قاچاق از قبیل ۲۹ کارتن کفش، ۷۵ کارتن نوشیدنی انرژی زا، هشت کارتن لوازم آرایشی بهداشتی و ۱۲ کارتن قطعات خودرو فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

فرمانده انتظامی اندیمشک با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بالغ بر یک میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضایی شد.

نشست مشترک فرمانده انتظامی اهواز با رییس جمعیت سران عشایر خوزستان 

نشست مشترک تعامل، همفکری و همدلی فرمانده انتظامی و معاونان شهرستان اهواز با رییس جمعیت سران، معتمدین و نخبگان عشایر و عضو اصلی هیات مدیره جمعیت عشایر استان خوزستان در  اهواز برگزار شد.
در نشست مشترک فرمانده انتظامی اهواز با سید محسن موسوی سید عرب، رییس جمعیت سران، معتمدین و نخبگان عشایر با هدف همفکری برای استفاده از ظرفیت های یکدیگر و ایجاد تبادل تجربیات در ساختمان فرماندهی انتظامی اهواز برگزار شد .

همچنین در این نشست سرهنگ محسن دالوند فرمانده انتظامی اهواز بر همکاری روسای کلانتری ها و پاسگاه ها در خصوص پشتیبانی و حمایت از سر گروه ها، سران ، معتمدین و نخبگان عشایر در حین اجرای فریضه اصلاح ذات البین و صلح ، سازش و کمک به آسایش و امنیت جامعه در هنگام حل اختلافات و رایزنی ها در محلات تاکید کرد.

یکی از مشکلات مناطق حاشیه ای و بعضا روستاهای استان خوزستان و شهرستان اهواز نزاع های طایفه ای است که تاکنون حوادث ناگواری را رقم زده است.

در سال های اخیر نیروی انتظامی خوزستان نشست های متعددی را با سران طوایف و اقوام در سطح استان برگزار کرده که این تعاملات نقش موثری در کاهش حوادث داشته است .

انهدام اعضای باند سارقان مسلح در امیدیه

سرهنگ علیرضا میررضایی فرمانده انتظامی شهرستان امیدیه گفت: در پی وقوع سه فقره سرقت مسلحانه در یک ماه اخیر در شهرستان امیدیه، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با کار اطلاعاتی اعضای باند ۶ نفره سارقان مسلح که سرکرده آن ها در یکی از شهرستان های همجوار مخفی شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ میررضایی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۶ فقره سرقت موتور سیکلت که سه فقره آنها مسلحانه بوده اعتراف کردند.

متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضایی شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *