اکتبر 4, 2022

کنفرانس توسط رابرت هریس

[ad_1]

بررسی یک کتاب اغلب روشن آنچه که شما را خوانده و چگونه شما ممکن است یا ممکن است در واکنش به محتوا. کتاب های بسیاری وجود دارد که شایسته نیست چنین این دلیل که آنها باید کمی در راه از نکات دقیق وظریف و یا جزئیات که ممکن است باعث تحریک واکنش. در چنین مواردی یک بررسی منفی است که خود بدتر از بی ارزش هیچ چیز کمتر از یک اتلاف وقت است. بهتر است فقط آن را فراموش کرده ام و در حرکت است. در مورد کنفرانس توسط رابرت هریس, من وسوسه, فقط, که, اما وجود دارد برخی از نقاط است که ارزش ساخت در مورد کتاب. بیشتر مثبت هستند اما دیگران وجود دارد و همچنین.

کنفرانس اتحاد تحت اللفظی عنوان. آن را در مورد انتخاب یک پاپ پشت درهای قفل شده است. عمل می گیرد در واتیکان برای اولین بار در پاپ آپارتمان خصوصی و سپس به تناوب در واتیکان کاسا سانتا مارتا که در آن مونتاژ کاردینالز قرار داده و سیستین جایی که آنها ملاقات به رأی. Michaelangelo را نقاشی شکل اغلب به خصوص در زمان های اصلی شخصیت لحظات بازتاب – و آنها معمولا صرف کم عمق لحظه آزادانه پهن با کلامی ابزار تجارت. اما برای اکثر این افراد زندگی می کنند به طور کامل در اینجا و در حال حاضر و شاید منحصر به فرد در میان چنین شرکت برجسته آنها به ندرت اظهار نظر در مورد هر چیزی به غیر از این موضوع در دست است.

پاپ به تازگی درگذشت. شرایط کمی مشکوک است. وجود دارد برخی از جنبه های جالب به پاپ آخر روز. اما او قطعا در اثر نارسایی قلبی و کاردینالها به موقع احضار از سراسر جهان اجازه می دهد به دست و اراده خدا برای شناسایی جانشین. ورود شامل نیجریه است که با هدف برای اولین بار, سیاه, پاپ, یک کانادایی است که قادر به سلطه, ایتالیایی که توسط یک قهرمان سیاسی راست و دیگری که نیست. نیز وجود دارد که کوچک شکل یک فیلیپینی تنها به تازگی منصوب شده است که بسیار ناشناخته است.

داستان گستراند از نقطه نظر دین کاردینال convenor از کنفرانس یکی دیگر ایتالیایی به نام Lomeli. او چیزی است که از یک لیبرال و او نمی خواهند به پاپ. حداقل این چیزی است که او می گوید هنگامی که پرسیده شد. اقدام به تصویر کشیده است از نظر او اما تنها تا کنون در سوم شخص. این کار را برای خواننده زیرا هنگامی که هر, واقعی, جزئیات نیاز به توضیح محل کار در سوم شخص به راحتی فکر می کند در مورد این موضوع و مربوط به همه چیز مورد نیاز برای ایجاد حس از طرح. البته در همان اندازه راحت لحظات او تصمیم می گیرد به خواننده بگوید هیچ چیز ترجیح می دهند منتظر فصل بعدی. این احتمالا نویسنده ویرایش کاردینال افکار.

رابرت هریس کنفرانس نوع نوع قطعه که در آن طرح همه چیز است بنابراین هر بررسی باید هدایت و روشنی از آشکار هر یک از آن. در مواجهه با آن وجود دارد متعدد بالقوه جالب درگیری میان کسانی که مونتاژ برای انتخابات. وجود جهان اول و جهان سوم فقیر و غنی راست و چپ سنتی و لیبرال و حتی آمریکای لاتین در مقابل زبان معاصر. رسوایی, تمایلات جنسی, تجرد, کودک آزاری, پول, جاه طلبی و قدرت و سابقه کمی هستند به مخلوط اضافه, به عنوان, راز پنهان در مکان های از دست رفته و بستگان و تروریستی جنایات. و اگر وجود دارد هر چیزی از دست رفته کاردینال Lomeli را به راحتی در مورد آن فکر می کنم و اجازه دهید ما می دانیم که همه تلقی می شود مرتبط است.

اما این طرح است که نمی توان توصیف کرد. کافی است بگویم که خاص این خواننده کار کرده بود هر جزئیات از طرح در داخل برای اولین بار چهل صفحه و به سادگی باور نمی کند که مسیر واضح خواهد بود به دنبال. در آن بود. سپس در طول مقوا برش کاردینالز عبور از روی صفحه نمایش به تصویب گفت: روال قابل پیش بینی. کنفرانس در نتیجه ثابت می شود یک کمی جالب راه پر کردن یک زن و شوهر از ساعت اما بر خلاف داستان خوب آن ثابت نالایق دوم بخوانید. وجود دارد به اندازه کافی عارضه در این افراد, اما, به کنفرانس به ارزش یک بار خواندن.

اما مثل همیشه با ژانر علمی تخیلی این کاستی ها است که به یاد ماندنی ترین. ما بلند پروازانه و نه stentorian نیجریه کاردینال به نظر می رسد نه به شی زمانی که ما سوم شخص Lomeli راوی اشاره دارد به زبان یوروبایی به عنوان یک گویش. ایتالیایی, البته, ایتالیایی صحبت می کنند که یک زبان. مسلما این نه تنها کلیسا که patronizes مستعمرات سابق جهان سوم.

اما از آن است که در منطقه از واقع گرایی است که بیش از حد کار کرده و حتی کلیشه سناریو تقریبا همه نوع داستانی – حتی فانتزی! – جایی که مشکل واقعی مطرح می شود. من به هیچ چیز دور زمانی که من دولت که یک تروریست بی رحمی آمار و ارقام در یک نقطه در این کتاب است. در واقع وجود دارد در نزدیکی-همزمان حملات در سراسر اروپا برای برخی از دلیل. آن را مناسب برای طرح آن به نظر می رسد. یکی از این جنایات است که نزدیک به اندازه کافی برای عمل به ضربه در ویندوز از کلیسای سیستین که در آن کنفرانس ادامه داد. فقط چند ساعت بعد با وجود آوار بمب قطعات و کمی عجیب و غریب از گوشت که احتمالا هنوز هم پراکنده شده در اطراف منطقه ما گفته شده است که یک جمعیت صد هزار مونتاژ شده است نزدیک به انتظار اعلام نرخ جدید پاپ هویت است. این یک کار خوب کنفرانس برگزار نشد n Salisbury, Wiltshire, از تماشاچیان را نزدیک برای چند ماه. و بدون وجود داشتن یا انفجار و یا قتل عام…

کنفرانس توسط رابرت هریس خوب بخوانید. آن را به خوبی نوشته شده در یک زیبا راه است. خواننده به طور منظم گفت راحت حقایق هر زمان که آنها مورد نیاز است و بنابراین واقعا وجود دارد هیچ شخصیت تنها دو بعدی لباس است که عمل یک طرح. آن است که به طور کلی معتبر تر و شاید جالب تر از بسیاری از ژانر علمی تخیلی و لطفا کسانی که لذت بردن از فرم. فقط انتظار نداریم که هر چیزی دیگری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.