دسامبر 4, 2022

که در آن است Ayman Al-Zawahiri پنهان ؟

[ad_1]

Ayman al-Zawahiri مصری متولد جراح چشم خواهد شد که خود را جشن می گیرند 63 تولد این ماه ژوئن است. این است که اگر در واقع او باعث می شود آن را به ماه ژوئن برای او یک شکار ،

Al-Zawahiri طولانی که در نزدیکی بالای لیست 22 “تحت تعقیب ترین تروریست ها” برای اولین بار وارد و در سال 2001 پس از 9/11 فاجعه با 25 میلیون دلار جایزه برای دستگیری — مرده یا زنده است. او در حال حاضر چندین تماس نزدیک با مرگ است. هر چند او تا کنون شخصا فرار همسر و دو تن از فرزندان خود را پرداخت می شود قیمت نهایی برای بودن مربوط به او. آنها قتل عام شدند در یک حمله هوایی در زمستان 2001.

Ayman al-Zawahiri نیز ممکن ترین شکار فراری در این سیاره برای او ادعا مدیر عامل بوکوحرام ترور کنسرسیوم به عنوان شناخته شده القاعده. او همچنین جانشین ترسید و unlamented اسامه بن لادن که کشته شد در ابوت آباد در ماه مه سال 2011 توسط SEAL Team Six.

عقل متعارف طولانی ابراز علنی و خصوصی توسط ایالات متحده منابع اطلاعاتی است که Ayman al-Zawahiri است در یک عنکبوت سوراخ در جایی در پاکستان فقط به عنوان بسیاری از دیگر القاعده تروریست ها نیز هستند. اما پاکستان بسیار زیادی جای آن را پوشش می دهد برخی از 300000 مایل مربع 37 بزرگترین کشور در جهان یک قطعه از املاک و مستغلات است که در ده درصد بزرگتر از تگزاس.

که در آن در پاکستان ممکن است او را ؟

برای شروع بسیاری از تحلیلگران فکر می کنم که او تقریبا به طور قطع در یک محل در پاکستان هستند که در آن زنان و کودکان در این نزدیکی هست به طوری که یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین می توان آنها را به سادگی به دلیل تعداد زیادی از مردم بی گناه که می توانست به مرگ با Al-Zawahiri شد و او را خال خال و پس از آن دمیده شده تا با یک موشک. که قوانین از بسیاری از وحشی و لباس پشمی خیبر پختونخوا پاکستان North-West Frontier Province در نزدیکی لبه شرقی یاد خیبر از طریق چرخش گر کوه. این بخشی از پاکستان که در آن حتی نظامی اغلب نه جرات سرمایه گذاری سنگی سرزمین های تحت کنترل قبیله سالاران که قبول نمی کند دولت مرکزی.

فکر می کنم این است محل مناسب برای یک یاغی به پنهان کردن. آن است, و یا به جای بود تا اخیر استقرار هواپیماهای بدون سرنشین است. هواپیماهای بدون سرنشین استفاده شده است وجود دارد lethally و موثر برای سال. صدها نفر از تروریست ها کشته شده اند.

به مراتب بیشتر احتمال دارد Al-Zawahiri پنهان در شهری پایتخت, North-West Frontier Province افسانه شهر پیشاور. چرا پیشاور? برای شروع, آن را یکی از پرجمعیت ترین مراکز در پاکستان با نزدیک به 40 میلیون نفر به فشرده باریک دره در کوهپایه های هیمالیا بزرگ کوه های زنجیره ای را پوشش می دهد که حدود 400 کیلومتر مربع است. جمعیت آن تراکم بیش از که از هنگ کنگ.

و پس از آن نیمه مستقل و حتی مرکزی پاکستان “نظم و قانون” مقامات محدود توانایی برای کنترل مردم و حوادث وجود دارد. آن است که در اثر هارلم پاکستان: شما بروید وجود دارد با دعوت از مردم محلی در غیر این صورت شما ممکن است خوش آمدید.

همچنین یکی از جالب ترین بخش های از پاکستان یک دیگ ذوب فرهنگ ها و مردم محل مناسب برای یک مرد پیچیده مانند Al-Zawahiri برای پنهان کردن بدون نیاز به موجودی تسلی.

Al-Zawahiri شناخته شده است برای لذت بردن از ناهار خوری خوب و او به راحتی می تواند به دنبال این میل شدید در پیشاور یک شهر از 10 ، 000 رستوران ها. و بر خلاف OBL که در 6 پا 5 ایستاده بود مثل یک قطب تلفن راه رفتن در میان مردان همکار خود را, Al-Zawahiri پنج پا نه و وزن آن کمی بیش از 150 پوند کاملا معمولی ، هیچ کس واقعا نمی داند چه صورت خود را به نظر می رسد مانند او به sported کامل انبوه ریش برای چندین دهه به عنوان انجام بسیاری از همسالان خود. اصلاح کردن ریش و چه کسی می داند آنچه در زیر است ؟ او خواهد بود آسان به لباس مبدل به پرسه زدن رایگان در پیشاور. تنها چیزی که ما تشخیص ممکن است چشم خود را و چشم ها به راحتی مبدل با رنگ تماس با ما.

با توجه به تقریبا قطعی حضور در پیشاور خواهد او بود ، که بستگی دارد که چقدر HUMINT (HUMman هوش به معنی جاسوس بر روی زمین) جهان جاسوسی آژانس قادر به جمع اوری وسیع در پیشاور به نفوذ القاعده را توانمند پنهان کاری. AQ رهبران آموخته اند به foreswear تلفن های همراه و کامپیوتر. وجود دارد هیچ توییتهایی یا تلفن تماس از این بچه ها برای پیگیری. آنها با استفاده از چهره به چهره برای برقراری ارتباط و یا یادداشت نوشته شده بر روی تکه های کاغذ در کف کفش. جاسوسان در پیشاور ریسک بزرگی برای اگر آنها گرفتار شکنجه و مرگ است و در نتیجه به احتمال زیاد.

خیلی از شکار Al-Zawahiri است که در پشت صحنه و ما بعید می دانم خیلی از جزییات این داستان هیجان انگیز تا بعد از آخرین فصل نوشته شده است. اما ما یک الگو است که مطرح و چگونه آن را ممکن است به پایین است و این حذف در ژوئن 2012 از ابو یحیی آل Libi یک رویداد است که آمریکا ناظران هنوز هم به عنوان بزرگترین موفقیت برای ایالات متحده پس از OBL شد defanged سال قبل است.

هواپیماهای بدون سرنشین قادر به پوشش قطعات بزرگ پر بسته بندی شده املاک و مستغلات در حالی که حل و فصل با قدرت بالا لنز اشیاء تنها اینچ در سراسر. با توجه کافی سرنخ-از جیب بستر موجود در کوچکتر takedowns به پچ پچ جذب شده توسط NSA بیش از اتر — ویژه تحلیلگران به نام “targeters” در سازمان سیا در لانگلی و در آزادی عبور می توانید با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به تمرکز بر روی مکان های خاص که در آن بیشتر بصری سرنخ ممکن است پدیدار شود.

هیچ فرمانده آمریکایی هرگز از بند باز کردن موشک آتش دوزخ در یک شهر با تراکم جمعیت 100000 نفر در هر مایل مربع اما هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است با این وجود اثبات موثر در تکمیل HUMINT هوش خستگی ناپذیر overflying خانه ها و ساختمان های دیگر که در آن Al-Zawahiri ممکن است پنهان شده است. مگر اینکه مثل OBL او در داخل خانه در همه زمان ها او را تقریبا به طور قطع خواهد یافت.

همیشه این احتمال وجود دارد که Al-Zawahiri را ترک خواهد کرد پیشاور برای رفتن تجمع نیروهای نظامی در این مناطق هیچ جا. این چیزی است که محکوم Al-Libi. این اشاره گر همه گرد هم آمدند و هواپیماهای بدون سرنشین مانند remorseless, خستگی ناپذیر و قدرتمند پرندگان شکاری دور محل سکونت خود را در لحظه مناسب در حالی که او در حال حرکت و سپس بخار او در یک مرطوب صورتی ابری از غبار با شدت هدف آتش دوزخ.

مرگ توسط آتش دوزخ آنی است. در عین حال که به احتمال زیاد به کوچک آسایش به Ayman al-Zawahiri زمانی که او به نظر می رسد heavenward نقشه برداري آسمان پاکستان بدونم که اجتناب ناپذیر لحظه فراموشی خواهد آمد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *