سپتامبر 25, 2022

که در تابستان باد

[ad_1]

آه! چگونه من زمانی که در تابستان باد. نسیم ملایم گرم شده توسط خورشید است. در این جهان آشفته یکی از نیاز های شیرین نوازش از نرم که تابستان باد. در حال حاضر به عنوان یک صفحه دیگر از زندگی تبدیل خاطرات برگرداند لحظات ارزشمند که در حال حاضر یخ زده در فکر آگاه. هر آنچه که شادی را می توان امروز به سرعت غرق محاسبه سنگدلی از یک ساختار قدرت است که در ادامه به تراشیدن دور آن تلاش که نفی تمام غم و اندوه از طریق جهان.

غم و اندوه از این زمان دارای چشمانداز به هر گوشه ای از وجود است. برای میلیون ها نفر از جان گذشته خود را گریه می کند نگه داشتن در حال سقوط بر روی گوش های ناشنوا از کسانی که خوب بکار بردن شمشیر بی عدالتی است. چگونه بسیاری از به رنج می برند قبل از سوء استفاده از جهان رفته سرد که در آن تابستان گرم باد هرگز وجود دارد ؟ جهان امروز اداره می شود نه با خیرخواهی و شفقت اما حرص و طمع است. قدرت و ثروت همچنان به دیکته علوم انسانی سرنوشت.

به صورت آزاد و رایگان از ترس بزرگترین هدیه ای است که مرد می تواند سبب بر انسان است. هنوز کسانی هستند که قادر به یافتن راه حل است که انسان را قادر می سازد در واقع دریافت کنندگان این بزرگترین هدیه ما می تواند به هر یک از دیگر. به نظر می رسد که انسان در عبور جاده از تاریخ بشر است. آن را به عنوان هر چند که نسیم تابستان گرم ما احساس یک مدت زمان طولانی پیش سرد تبدیل کرده است توسط این واقعیت امروز است.

این بار جدی است و ما نیاز به بتن پاسخ به حل بسیاری از بحران از زمان ما است. در عین حال ما هنوز هم رهبران که آشکارا انکار کند و به شدت مخالف هر گونه گزینه های است که کمک خواهد کرد که کاهش کنونی زیست محیطی و بحران اقتصادی مردم مواجه شده است. بسیاری بر این باورند که آنچه که ما به عنوان یک جامعه نمی انجام این سال تنها به افزایش درد و رنج و غم و اندوه میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

به عنوان آن می ایستد در مقیاس جهانی اقیانوس ما بیش از حد بسیاری از دریاچه ها و رودخانه های ما همچنان آلوده در یک مقیاس گسترده هرگز دیده می شود قبل از اینکه در تاریخ ما است. در ایالات متحده بیش از حد بسیاری از شهرداری های تازه عرضه آب سیستم های حمل مواد مضر است که بسیار خطرناک و حتی اگر آنها جوشاندن آب قبل از استفاده از هنوز هم بیش از حد مضر برای سلامت و ایمنی از هر کسی که مصرف آب است. فقط نگاه کنید چه فلینت میشیگان است که هنوز هم در مواجهه با.

به یاد ماندنی کارهای در دست نیاز به خلاق و راه حل های نوآورانه اگر انسان امید به امن انسانی در آینده. آن است که نه تنها امنیت کافی تازه و آب سالم برای همه, اما از آنجایی مونسانتو به دست آورده انحصار در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای نرخ سرطان, چاقی و بسیاری دیگر از مسائل مربوط به سلامت تمام افزایش یافته است. واقعیت غم انگیز این است که ما در حال کاهش سلامت به عنوان یک ملت است یک نتیجه مستقیم وابستگی ما به صنعتی از مواد غذایی که ما مصرف می کند. امروز ایالات متحده تبدیل شده است یکی از کم سالمترین کشورهای جهان است. می تواند از آن توسط طراحی ؟ فکر می کنم در مورد آن در حال حاضر. مونسانتو سود باید افزایش یافت و در طول سال در حالی که در صنعت داروسازی همچنان به عنوان سود در نظر سود بر اساس تمام قرص ها ما را به مبارزه با بیماری های ناشی از غذا مصرف کنیم.

ما هنوز رهبران حکومت است که می تواند تغییر اما هنوز در انکار در مورد اثرات شدید بودن احساس در سراسر جهان با افزایش استفاده از سوخت های فسیلی است. در این سن قابل اعتماد انرژی سبز وجود دارد بدون هیچ دلیل دیگر از حرص و آز و به همین دلیل نه تنها ایالات متحده و روسیه و عربستان سعودی همچنان چشم پوشی از اثرات مخرب که CO2 تولید گازهای گلخانه ای باعث. شکست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ميان است که تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد با توجه به ما ادامه داد: افزایش مصرف سوخت های فسیلی یکی از بزرگترین خطرات ما امروز. و اگر ما همچنان در این مسیر بدون اجرای بسیار مورد نیاز اصلاحات آن بادها در تابستان بسیاری از نسل من تجربه چندان هرگز بازگشت.

از طریق تاریخ ما تنها زمانی که وجود دارد قریب به اتفاق گوییم آیا چرخ دولت دخالت کند. و در بسیاری از موارد که ناشی از مداخله جدی. 40 سال گذشته چرخ دولت باید افزایش درآمد اختلاف فاصله. امروز وجود دارد و مردم بیشتر از همیشه که کاهش یافته است از رفاه فقط به گرفتن و حتی بیشتر مردم افتاده اند از فقط گرفتن به فقر است. این در یک زمان که در آن تنها چند رفته از رفاه برای تبدیل شدن به ثروتمند و ثروتمند فقط به ثروتمند شدن همه به دلیل موجود دولتی سیاست.

اقتصادی و چشم انداز مالی برای میلیون ها نفر نه تنها در امریکا بلکه از طریق جهان همچنان رو به وخامت است. ایالات متحده هنوز هم یک دولت و یک دولت غذا به ثروتمند و نه برای اکثریت این شهروندان است. شکست دولت گنجانیده شده با شرکت های بزرگ باید به طور سیستماتیک ارائه شده بسیاری از مردم عملا درمانده در قادر بودن به صعود که نردبان تحرک رو به بالا. این واقعیت رو بیش از حد بسیاری از مردم است. تغییر است که به شدت مورد نیاز است. گریه می کند از مردم تقاضا اقدام به حل فوری بحران که تهدیدی برای صلح و ثبات جهان رفته سرد است.

وجود دارد راه حل برای بسیاری فوری بحران است. اما در آن طول می کشد بیشتر از ما برای متحد کردن یک طرح جهت حاضر به سازش برای رسیدن به آن تعیین برنامه ریزی جهت و مایل پیاده سازی آن است. آموزش و پرورش میباشد برای موفقیت در دستیابی به اهداف آن هستند بنابراین لازم است برای پایان دادن به باتلاق بشریت است. به خاطر سپردن رایگان برای می خواهید و رایگان از ترس است که هدف نهایی برای همه بشریت است. در ایالات متحده این طرح از مسیر مشخص شده توسط اقتصاد ملی ده مقاله از کنفدراسیون. این به خوبی می تواند یک نقشه راه برای دیگر ملت ها به دنبال. و در این راه آینده خواهد بود امن برای همه ما لذت بردن از آن بادها در تابستان مانند ما تا به حال چندان طولانی پیش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.