آگوست 19, 2022

کیفیت مراقبت های بهداشتی یک حق یا امتیاز?

[ad_1]

اگر چه هزینه و پول صرف شده در مراقبت های بهداشتی (که شامل مراقبت های پزشکی بستری و داروهای تجویزی و غیره) در ایالات متحده در میان گران قیمت ترین در جهان آمار نشان می دهد ما مرگ و میر و عوارض نرخ امید به زندگی و سلامت کلی نیست نزديک به بهترین! در بسیاری از کشورها این سیستم در نظر گرفته شده است تا حدودی اجتماعی, یکی, که در آن کنترل دولت, بیمه, کنترل و غالب سیستم. این شهروندان از این کشورها عموما به پرداخت مالیات بر درآمد اما کمی به هیچ چیز خاص پزشکی/ بیمه بهداشت و درمان. در حالی که بیمه درمانی و مراقبت های پزشکی/ تحویل شده است مورد بحث توسط سیاستمداران ما برای چندین دهه هنوز هم وجود دارد کمی بهبود واقعی. با که در ذهن این مقاله تلاش خواهد کرد به طور خلاصه, در نظر, بررسی, بررسی و بحث در مورد اینکه آمریکایی ها در نظر گرفتن مراقبت های بهداشتی به یک حق یا امتیاز/ لوکس به عنوان به خوبی به عنوان جایگزین انتخاب گزینه ها و امکانات از جمله مثبت و منفی برای هر یک احتمال است.

1. قبل از ACA: کسانی هستند که به نظر می رسد برای حسرت به اصطلاح خوب قدیمی روز! همه چیز به نظر می رسد بدتر در سیاه و سفیدممکن است بزرگ, شعر آهنگ, اما, هنگامی که مراقبت های بهداشتی ما تحویل سیستم نیست ارائه پوشش برای کسانی که با شرایط از پیش موجود یا توانایی پرداخت هزینه آن توسط بسیاری از آمریکایی ها روشن بود و کیفیت مراقبت های پزشکی تحت درمان قرار گرفت به عنوان یک امتیاز به جای حق. اما از آنجا که بیمارستان ها باید ارائه درمان اضطراری بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت این هزینه ها منتقل شد به دیگران و بسیاری رنج می برد, مالی, و در راه های دیگر. در ایالات متحده میلیون ها ورشکسته اند, چرا که آنها نمی تواند استطاعت به مراقبت از خود!

2. قانون مراقبت مقرون به صرفه: قانون مراقبت مقرون به صرفه و یا ACA یا Obamacare شد حسن نیت تلاش برای رسیدگی به انصاف جزء از خانه ما مراقبت از بهداشت و درمان تحویل داده است! اما به دلیل بسیاری از عوامل از جمله ملاحظات سیاسی و غیره آن را نیز تا حدودی ناقص و مفهوم است. آن را با تمرکز بر کاهش تعداد بیمه و تحت بیمه ارائه پوشش با وجود شرایط موجود پیش اجباری پوشش فدرال یارانه, زمانی که مورد نیاز و غیره. اما آن را رفع هزینه داروهای تجویزی و این تشدید شده است. چرا ما پرداخت خیلی بیشتر از بقیه جهان برای همان داروها ؟

3. مغلوب ساختن پیشی جستن/ ایران جایگزین: زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زد برای دفتر او اعلام کرد او را بلافاصله رفع Obamacareو جایگزین کردن آن واقعا خوب و کم هزینه بیمه و پوشش. اما زمانی که او اعلام کرد پس از او انتخاب شد این مفهوم بود سخت تر از او انتظار می رود او توجه خود را تبدیل به تلاش برای لغو سیستم و ظاهرا جایگزین کردن آن با چیزی بهتر است. متاسفانه در حالی که جمهوری خواهان صحبت کردن در برابر ACA آنها ارائه نمی دهد هر گزینه قابل دوام!

چه خوب است که تقریبا هر چیز دیگری اگر ما اولویت ما سلامت و رفاه ؟ باید آن را یک حق یا امتیاز?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.