سپتامبر 25, 2022
گرفتاری عوامل ساختمان زیر سقف ریخته و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

گرفتاری عوامل ساختمان زیر سقف ریخته و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

[ad_1]

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: استفاده از جک غیراستاندارد علت احتمالی وقوع این حادثه بوده است.
مهندس علی اکبر رمضانی اظهار داشت: به نظر می رسد پیمانکار از جک غیر استاندارد در بتن ریزی استفاده کرده است، جک تحمل وزن را نداشته و ریزش کرده است.
وی افزود: در این حادثه سه نفر شامل کارفرما، مجری و پیمانکار در محل ساختمان بودند که پیمانکار پروژه همچنان در زیر آوار است و تلاش عوامل آتش نشانی برای یافتن و نجات وی ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: یکی از مصدومان حادثه به بیمارستان منتقل شده، اما گفته شده حال عمومی او خوب است.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی گفت: پیش از این بارها در باره استفاده از تجهیزات ایمن در کارگاه های ساختمانی به مجریان تذکرات لازم داده شده است.  

رمضانی همچنین از ازدحام مردم در محل حادثه انتقاد کرد و گفت: متاسفانه حضور و ازدحام مردم، علاوه بر خطرات احتمالی که ممکن است دامنگیر آنان شود، سبب اختلال در امدادرسانی نیروهای عمل کننده می شود.

کشف ۳ کیلو تریاک در رازوجرگلان 

فرمانده انتظامی رازوجرگلان از کشف سه کیلوگرم تریاک و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این شهرستان مرزی خبر داد.   
به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ عبدالله صادقی روز سه شنبه اظهار داشت: با دریافت گزارشی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط افرادی با یک دستگاه خودرو پراید به این شهرستان، ماموران مسیر تردد این خودرو را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی، این خودرو را در مسیر تنگه ترکمن به راز متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو سه کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و ۲ سرنشین خودرو دستگیر شدند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.