سپتامبر 25, 2022
گروه رادیویی فرزندان روح‌الله در استان مرکزی راه‌اندازی شد

گروه رادیویی فرزندان روح‌الله در استان مرکزی راه‌اندازی شد

[ad_1]

سرهنگ پاسدار «احمد شهرجردی» روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، افزود: گروه رادیویی سپاه در استان مرکزی با عنوان «فرزندان روح‌الله» به شکل آزمایشی راه‌اندازی شده و فرآیند کار رسانه‌ای در تولید و پخش  محتوا از شبکه استانی را کلید زده است.

وی با بیان اینکه تولیدات این گروه رادیویی، در عرصه‌های مختلف فعالیت سپاه و بسیج به مدت ۲۰ الی ۲۵ دقیقه در زمان‌های تعیین شده از شبکه استانی آفتاب پخش می‌شود، ادامه داد: این نهاد انقلابی ظرفیت‌های ارزشمندی در حوزه‌های مختلف به خصوص اقتصاد مقاومتی دارد که معرفی آن می‌تواند گام مهمی در راستای ایجاد اشتغال و تقویت بنیه اقتصادی جامعه باشد.

معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: برنامه‌های ساخته شده این گروه رسانه‌ای با موضوعات اردوهای جهادی(محرومیت‌زدایی، سازندگی و اقتصادمقاومتی)، راهیان نور، فعالیت‌ها و عملکردهای مختلف فرهنگی و عقیدتی، آمادگی رزمی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین انتشار مهم‌ترین اخبار سپاه و بسیج در سطح استان است.

سرهنگ پاسدار شهرجردی بیان کرد: تولید برنامه‌ها از جمله ویژه برنامه تلویزیونی فرزندان روح الله از سوی روابط عمومی سپاه روح‌الله تا پایان امسال ادامه دارد و هر ۲ هفته یک‌بار با همکاری شبکه استانی بر روی آنتن خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسدارن از اول انقلاب تاکنون در پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی خوش درخشیده و همواره در خنثی‌ کردن توطئه‌های دشمنان موفق عمل کرده است و اکنون نیزسپاه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های نظام جمهوری اسلامی در مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی خواهد بود.

سپاه روح‌الله در اراک مرکز استان مرکزی مستقر و هر یک از شهرستان‌های ۱۲‌گانه این استان نیز از یک ناحیه سپاه برخوردار است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.