آگوست 9, 2022
گلوی گوسفندان بجنورد زیر دندان پلنگ و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

گلوی گوسفندان بجنورد زیر دندان پلنگ و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد غلامی، شنبه گفت: این حادثه عصر امروز در مراتع نزدیکی این روستا روی داد که بر اثر آن چهار راس دیگر از گوسفندان نیز بر اثر یورش پلنگ زخمی شدند.

اوایل تیرماه امسال نیز حمله پلنگ منجر به زخمی شدن ۲ جوان گردشگر در ارتفاعات شاه جهان در جنوب شرقی شیروان شده بود و در فروردین و اردیبهشت امسال نیز سه مورد حمله پلنگ به دامداری، منازل و نیز چوپانان بجنوردی در روستاهای قشلاق عبدل آباد و نیز باغچق بجنورد گزارش شده بود که به مجروحیت یک چوپان و نیز تلف شدن یک قلاده سگ و یک راس گوسفند اهالی این مناطق انجامیده بود.  

دستگیری عامل انتشار کلیپ کودک معتاد 

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: انتشاردهنده کلیپ یک کودک در حال استعمال مواد مخدر در فضای مجازی استان که بازخوردهای منفی بسیاری را به همراه داشت، شناسایی و دستگیر شد.

سردار علیرضا مظاهری اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر انتشار کلیپی ساختگی که فرزندش را در حال استعمال مواد مخدر نشان می داد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت که با توجه به اظهارات شاکی و بررسی دقیق مستندات، با اقدامات اطلاعاتی کارشناسان پلیس فتا متهم که عروس خانواده بود شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: متهم در اظهارات خود دلیل این اقدام را اطلاع این کودک از اعتیاد وی (عروس خانواده) عنوان کرد که او نیز با واداشتن این کودک به استعمال مواد مخدر، از وی فیلمی تهیه و تهدید کرده بود که اگر برادر و یا پدرش از ماجرای اعتیاد وی مطلع شوند، او نیز این فیلم را منتشر خواهد کرد.

سردار مظاهری گفت: متهم پس از اعتراف به جرم خود، علت اقدام به انتشار این کلیپ در فضای مجازی را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

دستگیری دزد در گرمه

سرهنگ‌دوم مجتبی نظافتی،  جانشین فرمانده انتظامی گرمه از دستگیری سارق منزل با ۴ فقره دزدی خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت پمپ و موتور کولر از پشت بام های شهر درق و ایجاد نارضایی در بین مردم، ماموران پلیس موفق به شناسایی و دستگیری این دزد شدند.

دستگیری سوداگر مرگ در اسفراین

جانشین فرمانده انتظامی اسفراین از کشف ۳۰۰ گرم هروئین و دستگیری یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدسعید عزیزی گفت: در پی انجام اقدامات فنی پلیس و اطلاع از تردد یک دستگاه خودرو پژو پارس حامل مقداری مواد مخدر صنعتی در محور جوین _ اسفراین، ماموران پلیس خودرو مزبور را پس از شناسایی در محور یادشده متوقف کرده و راننده آنرا به همراه مواد مکشوفه تحویل مقامات قضایی دادند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.