اکتبر 4, 2022

یک بررسی از ملکه الیزابت کشتی کروز

[ad_1]

از آن شده است چند سال پس از Cunard خود را معرفی کرد’ ملکه الیزابت, کشتی کروز, بنابراین در حال حاضر زمان مناسبی برای ارزیابی آن ” محاسن (و یا در غیر این صورت). کشتی سهام شباهت های بسیاری با دیگر عروق از همان ناوگان مانند ملکه ویکتوریا – وجود داشته است که چندین سال قبل از الیزابت. همچنین در طراحی بدنه از الیزابت خرس خیلی شباهت به کشتی های دیگر از جهانی کروز شرکت کارناوال شرکت. نمونه هایی که در بهار به ذهن روح عروق کلاس از کارناوال کروز خطوط Eurodam و Nieuw آمستردام (هلند امریکا) بسیاری از کاستاریکا کشتی های کروز و آرکادیا (از P&O Cruises). در نتیجه ملکه الیزابت است که 3 علاوه بر این به Cunard ناوگان دارای یک مشخصه کشتی کروز طراحی و قابل ملاحظه ای متفاوت به ملکه ماری دو بود که Cunard را ازلی اقیانوس پیمای.

در حالی که ملکه الیزابت و ملکه ویکتوریا دشوار است برای تمایز از نظر خود staterooms و طرح های مختلفی وجود دارد که از ویژگی های مهم است که ملکه الیزابت به ایستادگی کردن. دکوراسیون داخل الیزابت است که هنر دکو مدل دهید با روشن و مد روز طراحی داخلی در مقایسه با سنتی طراحی ویکتوریا از آن’ خواهر کشتی. در بخش هایی از کشتی های آرامش بخش آهنگ های ساکن پیانیست جاز یا چنگ نواز خواهد شد و جذابیت شما. همچنین هر کجا که شما نگاه کنید در هیئت مدیره شما را ببینید خیره کننده آثار هنری جلا سطوح چوبی gleaming سنگ مرمر ایتالیایی و پوشیده روشنایی – تکمیل چشمگیر لوستر. همه از این ترکیب برای تولید یک فضای منحصر به فرد از کلاسیک و معاصر زرق و برق.

معمولا وجود دارد انواع مختلفی از مهمانان روی عرشه کشتی ملکه الیزابت. با اینحال یک چیز است که همه مسافران مشترک است علاقه به Cunard نام تجاری. این درست است برای افرادی که فقط شنیده در مورد عروق و می خواهید برای دیدن آنچه که همه سر و صدا است در مورد. این درست است برای Cunard مشتریان را تکرار بیش از حد.

جهان کروز در هر سال جذب جمعیت های گوناگون از سراسر جهان, اگر چه بسیاری از این ثروتمند آمریکایی و انگلیسی holidaymakers. همواره بریتانیا مسافران را تشکیل می دهند بخش عمده ای از کسانی که ترک از ساوتهمپتون. بریتانیا و آمریکا مسافران شناخته شده برای لذت بردن از کوتاه کشتی نیز هست. اغلب اولین بار موبایل (یا اولین بار Cunard موبایل) ظاهر خواهد شد در Cunard سالانه کوتاه دریایی. اغلب این مسافران مرفه کمتر از کسانی که در دنیای کشتی است. همچنین آلمانی و ژاپنی گردشگران داخلی معروف برای عشق خود را از Cunard کشتی های کروز. بدون شک Cunard نام به ارمغان می آورد بسیاری از مردم بازگشت سال پس از سال, پس از شرکت در حال انجام است درست است.

شاید شگفت آور, کشتی روی عرشه کشتی ملکه الیزابت فقط باید یک زن و شوهر از شب هر هفته که در آن شما باید به لباس رسمی برای شام (کوتاه دریایی تنها یک شب رسمی در هر هفته). سه دسته از لباس در هیئت مدیره عبارتند از: رسمی و نیمه رسمی و گاه به گاه. لباس رسمی است بیش از حد بالا, glitzy شب در حالی که نیمه رسمی است که فقط یک لباس کوکتل برای زنان و هوشمند کت و شلوار برای مردان است. برای پوشیدن گاه به گاه, اکثر مردان فقط برای یک ساده کراوات و کت. جهان کشتی, به مهمانان ثروتمند فرصتی برای فلش نقدی خود را در رسمی شب, بنابراین انتظار می رود مقدار زیادی از جواهرات و اسراف لباس سالن رقص.

وجود دارد هیچ “مصنوعی” جاذبه های روی ملکه الیزابت مانند نئون باشگاه شب و یا آب ناودانها. در مقابل Cunard ایجاد فوق العاده محیط بر اساس آن’ پر زرق و برق تاریخچه از طریق فعالیت های سنتی مانند کاسه و رقص باله. بر روی وب وجود دارد مخلوط بازخورد از مشتریان در مورد این کشتی کروز با این حال بسیاری از مسافران به ملکه الیزابت یک بررسی مثبت است. بنابراین اگر شما هرگز با رزرو Cunard قبل از – و شما تا به حال شانس – شما می تواند بدتر از بسیاری از با توجه به این کشتی کروز بعدی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.