نوامبر 26, 2022
۱۰۰زندانی جرایم غیر عمد در البرز آزاد می شوند

۱۰۰زندانی جرایم غیر عمد در البرز آزاد می شوند

[ad_1]

اسماعیل جمیاری شامگاه دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: آزادی زندانیان نیازمند و جرایم غیر عمد یکی از برنامه های ما است که هر ساله و بنا به مناسبت های مختلف از طریق جلب مشارکت های عمومی، همراهی مردم و خیرین تحت تشکیلاتی به نام ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند و آبرومند نسبت به آزاد سازی این افراد اقدام می شود.

وی با اشاره به راه اندازی بسیج حقودانان البرزو تعامل آن با سازمان زندان ها اظهار داشت: همکاری بسیج، سپاه، بسیج اصناف، مراکز نیکوکاری، کمیته امداد امام خمینی(ره) و انجمن حمایت طی چند روز گذشته موفق شدیم تا اعتباری را جمع آوری و همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) ۱۰۰ نفر از این زندانیان آزاد خواهند شد.

جمیاری گفت: همچنین همزمان با این برنامه، جشن گلریزانی نیز برگزار و تمام تلاش ما بر این است تا افراد بیشتری از زندانیان جرایم غیر عمد نیازمند را بتوانیم آزاد کنیم.

قایم مقام ستاد آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد البرز خاطر نشان کرد:  پیش بینی ما بر این است که بتوانیم در این جشن گلریزان تخفیف بیشتری از شکات بگیریم و در کنار آورده خانواده ها شاهد آزاد سازی زندانیان بیشتری باشیم.

قایم مقام ستاد آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد البرز خاطر نشان کرد: در شر ایط کرونایی باز هم مردم، بسیج، سپاه و دیگر اقشار پای کار بودند تا بتوانیم این زندانیان جرایم غیر عمد آبرومند را به آغوش خانواده هایشان باز گردانیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *