نوامبر 29, 2022
۱۰۹ طرح توزیع برق سیستان و بلوچستان در هفته دولت افتتاح می‌شود

۱۰۹ طرح توزیع برق سیستان و بلوچستان در هفته دولت افتتاح می‌شود

[ad_1]

خلیل عوض زاده روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ۶ پروژه در حوزه برقرسانی به روستاهای فاقد برق، ۳۰ پروژه در حوزه توسعه شبکه برق روستایی، ۴۳ پروژه اصلاح و بهینه سازی روستایی، ۱۸ پروژه اصلاح و بهینه سازی شهری، ۶ پروژه توسعه شهری و ۶ پروژه در حوزه روشنایی معابر قرار دارد.

وی بیان کرد: تعداد روستاهای بهره‌مند از این پروژه‌ها ۶۵۵ روستا، تعداد خانوارهای بهره‌مند ۱۲۵ هزار و ۹۳۰ خانوار، تعداد پروژه های اصلاح و بازسازی ۶۷ مورد و تعداد پروژه‌های برقرسانی به مشترکین جدید ۴۲ مورد است. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به حجم عملیات پروژه‌های قابل افتتاح اشاره کرد و افزود: ۲۲۳ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۳۳۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف،۲۷۰ دستگاه ترانسفورماتور، ۲۹ هزار و ۳۴۰ ظرفیت کاوآ و ۱۲ دستگاه سایر تجهیزات است.

وی همچنین به ۷۵ پروژه کلنگ زنی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در هفته دولت اشاره کرد و اظهارداشت: این پروژه‌ها با اعتبار موردنیاز ۳۴ میلیارد تومان در بخش‌های توسعه شبکه برق روستایی، اصلاح، بازسازی و بهینه سازی شبکه برق، کاهش پیک و تلفات، برقرسانی به روستاهای فاقد برق، گذر از پیک و موارد دیگر انجام می‌شود.

عوض زاده تصریح کرد: تعداد خانوارهای بهره‌مند از این پروژه‌ها ۳۳ هزار و ۸۹۸ خانوار و تعداد روستاهای بهره‌مند از این پروژه‌ها ۴۰۳ روستاست.

وی به حجم عملیاتی پروژه‌های کلنگ زنی نیز اشاره کرد و گفت: ۱۴۰ کیلومتر شبکه فشار متوسط، ۳۳۰ کیلومتر شبکه فشار ضعیف،۲۰۰ دستگاه ترانسفورماتور و ۱۹ هزار و ۵۱۵ ظرفیت کاوآ در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا، دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *