سپتامبر 27, 2022
۱۵ درصد از دانش آموزان دلیجان قادر به استفاده از  آموزش در فضای مجازی نشدند

۱۵ درصد از دانش آموزان دلیجان قادر به استفاده از آموزش در فضای مجازی نشدند

[ad_1]

«مهدی دلاوری» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیشترین تعداد دانش آموزان غیر بهره‌مند دلیجان از آموزش در فضای مجازی ساکن روستا و یا اتباع بیگانه هستند،
که  به منظور ایجاد فرصت برابر برای همه دانش اموزان شهری و روستایی؛ یکصد لوح فشرده محتوای آموزشی تهیه و برای آنان ارسال شد.

وی اظهار داشت : با وجود تعطیلی مدارس، آموزش تعطیل نشد و  پنج هزار و ۵۰۰ دقیقه محتوای آموزشی برای تمام مقاطع تحصیلی از سوی آموزش و پرورش شهرستان دلیجان تهیه و در فضای مجازی منتشر شد.
وی با اشاره به تشکیل کمیته محتوای آموزشی در اسفند پارسال در آموزش و پرورش دلیجان گفت: ۷۰ معلم این شهرستان تولید محتوای آموزشی در زمان شیوع بیماری کرونا را بر عهده داشتند.

رئیس اموزش و پرورش دلیجان گفت: امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم به صورت هماهنگ با سراسر کشور و با رعایت موارد بهداشتی برگزار می‌شود و تمام حوزه‌های امتحانی قبل از ورود دانش آموزان ضدعفونی می‌شود.

شیوع ویروس کرونا مدارس سراسر کشور را از اسفند پارسال تعطیل کرد.

دلیجان در جنوب استان مرکزی واقع شده و دارای ۹ هزار و ۳۵۰ دانش آموز در ۸۰ واحد آموزشی است.

بر اساس اعلام  کیانوش جهانپور رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ۱۶۷ هزار و ۱۵۶ نفر تا ۱۶ خرداد ۹۹  به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به هشت هزار و ۱۳۴ نفر رسید.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.