دسامبر 1, 2022
۲۱ طرح در شهرستان فارسان افتتاح شد

۲۱ طرح در شهرستان فارسان افتتاح شد

[ad_1]

فرماندار شهرستان فارسان گفت: این طرح‌ها شامل مرکز آموزشی، دیوار حائل روستایی، تولید سنگ‌های تزئینی مصنوعی، کشاورزی، مرمت و بهسازی جاده‌های بین مزارع، آبیاری نوین، برش لیزر چوب، ساماندهی گلزار شهدا، جایگاه عرضه سوخت، برق رسانی و مجتمع گردشگری و پذیرایی است.

مرداس طاهری روز دوشنبه در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های شهرستان فارسان در دبیرستان دخترانه ایران مهر این شهر تاکید کرد: برای اجرای این طرح‌ها از سوی ۱۲ دستگاه اجرایی ۲۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار ملی، استانی، تسهیلات بانکی، آورده متقاضیان و سایر ردیف‌های بودجه‌ای هزینه شده است.

وی تصریح کرد: با افتتاح و بهره‌برداری از این طرح‌ها زمینه اشتغال مستقیم ۷۶ نفر در شهرستان فارسان فراهم شد.
طاهری یادآور شد: همچنین عملیات اجرایی ۹ طرح زیرساختی، آموزشی و خدماتی در شهرستان فارسان از سوی چهار دستگاه اجرایی آغاز شد و برای اجرای این طرح‌ها ۱۱۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار ملی و استانی در نظر گرفته شده است.
به گزارش ایرنا، همزمان با هفته دولت سال‌جاری ۲۶۲ طرح با دو هزار و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار و ۴۴۸ نفر اشتغال‌زایی مستقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح و بهره‌برداری و همچنین ۸۶ طرح عمرانی با سه هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کلنگ‌زنی می‌شود.
از این تعداد افتتاح و بهره‌برداری ۲۱ طرح با ۲۱۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی ۷۶ نفر و کلنگ زنی ۹ طرح با ۱۱۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال مختص شهرستان فارسان است.
دوم تا هشتم شهریور به مناسبت سالروز شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
فارسان در ۳۵ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *