آگوست 9, 2022
۲ پیست ورزشی در خراسان جنوبی احداث می‌شود

۲ پیست ورزشی در خراسان جنوبی احداث می‌شود

[ad_1]

پیشنهاد راه‌اندازی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی در محل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر با استفاده از اعتبارات ملی وزارت ورزش و جوانان و ظرفیت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از مباحث مطرح شده در دیدار سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با استاندار خراسان جنوبی بود.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی براساس وعده سرپرست فدراسیون مبنی بر پیگیری اعتبارات لازم از محل وزارتخانه، این پروژه به زودی عملیاتی می‌شود. 

استاندار خراسان جنوبی در این دیدار، مسابقات ورزشی را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی‌های استان برشمرد. 

محمدصادق معتمدیان با اشاره به ظرفیت مناطق کویری استان از سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی خواست برای برگزاری مسابقات ملی و بین‌المللی رالی کویر در خراسان جنوبی برنامه‌ریزی شود. 

«مازیار ناظمی» هم برای عملیاتی کردن این پیشنهاد، قول مساعد داد. 

لزوم احداث پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان از دیگر موارد عنوان شده در دیدار با استاندار بود که با وعده همراهی «محمد رضایی» رییس فدراسیون اسکیت روبه‌رو شد. 

استاندار خراسان جنوبی به منظور اجرای این پروژه و پر کردن خلأ موجود، دستور احداث پیست را صادر کرد. 

براساس این دستور مقرر شد مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با همکاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نسبت به آماده‌سازی طرح و نقشه‌های لازم برای اجرای این پروژه اقدام کند. 

بحث و گفت و گو درخصوص مسایل، مشکلات و کاستی‌های هیات‌های مرتبط در سطح استان نیز با دستور استاندار به مدیرکل ورزش و جوانان مبنی بر رفع آنها مواجه شد. 

چهاردهمین و پانزدهمین دیدار رؤسای فدراسیون‌های ورزشی کشور با استاندار خراسان ‌جنوبی در سفر سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و رییس فدراسیون اسکیت انجام شد.

همچنین مجامع انتخاب روسای هیات‌های موتورسواری و اتومبیلرانی و اسکیت استان خراسان جنوبی روز گذشته (سه‌شنبه) با حضور روسای این فدراسیون‌ها در بیرجند برگزار شد.

سامان اکبرپور به مدت چهار سال رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان جنوبی و بهروز آدینانی برای چهار سال رییس هیات اسکیت استان شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.