آگوست 7, 2022
۳۵ هزار بسته حمایتی در رزمایش کمک مومنانه در مراغه توزیع شد

۳۵ هزار بسته حمایتی در رزمایش کمک مومنانه در مراغه توزیع شد

[ad_1]

سرهنگ پاسدار رشیدی روز چهارشنبه در مراسم آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در پایگاه مقاومت شهید مدنی این شهرستان افزود: این بسته های حمایتی و معیشتی در طول ماه مبارک رمضان تامین و در بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

وی ادامه داد: مردم نوع دوست این شهرستان با تلاش بسیجیان و مردم خیر از آغاز شیوع بیماری کرونا در کنار مردم بوده و پیش از رزمایش کمک مومنانه نیز یک هزار و ۴۰۰ بسته حمایتی در بین اقشار نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در مراغه اضافه کرد: این رزمایش همزمان با سراسر کشور و در لبیک گویی به فرمان رهبری در حمایت از خانواده های نیازمند در سه مقطع آغاز شده است.

رشیدی گفت: مقطع زمانی اول این مرحله از عید قربان تا عید سعید غدیر، مقطع دوم آن در دهه اول محرم و مقطع سوم آن نیز در دهه آخر صفر و همزمان با ایام رحلت پیامبر اسلام (ص) و اربعین حسینی خواهد بود.

وی افزود: در این طرح اجتماعی، خادمان بسیجی و خیر این شهرستان به همت پایگاه های مقاومت، تا پایان بیماری کرونا در کنار مردم و اقشار نیازمند خواهند بود.

وی ادامه داد: مقطع اول این طرح با توزیع بیش از سه هزار بسته حمایتی در بین اقشار نیازمند توسط گروه های جهادی و بسیجیان این شهرستان از عید قربان آغاز شده است.

وی اضافه کرد: انتظار این است که مردم دلسوز و خیران این شهرستان  در حد توان خود کمک و یاور پایگاه های مقاومت و گروه های جهادی در رزمایش کمک مومنانه و حمایت از نیازمندان باشند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.