دسامبر 4, 2022
۳۹ هزار راس دام در شهرستان ری برای جلوگیری از قاچاق پلاک کوبی شدند

۳۹ هزار راس دام در شهرستان ری برای جلوگیری از قاچاق پلاک کوبی شدند

[ad_1]

حسین توکلی کجانی روز سه شنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان ری، اظهار داشت: نظارت برحوزه دام باید به صورت مستمر توسط اداره دامپزشکی، جهادکشاورزی، نیروی انتظامی و دستگاه های نظارتی انجام شود.

وی با بیان اینکه افراد سودجویی با قاچاق دام قصد تاثیر گذاری منفی بر بازار گوشت را دارند، تاکید کرد: برخورد قانونی با این افراد باید به شدت انجام شود.

توکلی اضافه کرد: پلاک کوبی دام های سبک و سنگین با ارایه بسته های تشویقی به دامداران و فرهنگ سازی مناسب باید ادامه داشته باشد.

این مسئول با بیان اینکه امروز موضوع قاچاق کالا و ارز در کمیسیونی با سطوح ملی، استانی و شهرستانی مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: این امر نشان می‌دهد زمان آن رسیده که در حوزه واردات و صادرات کالا، رویکرد اقدامات سنتی به مدرن تغییر یابد.

توکلی یادآور شد: موضوع احداث انبار تملیکی در شهرستان ری، بمنظور تسهیل در جمع آوری کالاهای دارای دستورات قضایی باید با سرعت بیشتری توسط اتحادیه انبارداران پیگیری شود.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است، این شهرستان با دارا بودن تعداد زیاد دامداری دام سنگین و گله داران دام سبک یکی از قطب های تولید گوشت قرمز و شیر در استان تهران محسوب می شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *