ژانویه 22, 2021
۴۴ طرح شهرستان سرخه در هفته دولت افتتاح شد

۴۴ طرح شهرستان سرخه در هفته دولت افتتاح شد

به گزارش ایرنا، فرماندار شهرستان سرخه در این آیین گفت: ۴۴ طرح ههفته دولت در سرخه با اعتبار بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال افتتاح و آغاز شد.

علی مویدی‌زاده بیان کرد: ۲۹ طرح از مجموعه ۴۴ طرح آماده افتتاح و کلنگ‌زنی در هفته دولت امسال در شهرستان سرخه مربوط به طرح‌های عمرانی است و بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال برای افتتاح ۲۹ طرح عمرانی در شهرستان سرخه به مناسبت هفته دولت سرمایه‌گذاری شده است.

وی افزود: طرح‌های عمرانی مربوط به دستگاه‌های اجرایی و در زمینه‌های مختلف مانند آبرسانی، کشاورزی ، منابع‌طبیعی و آبخیزداری است.

فرماندار سرخه گفت: سه طرح از مجموع ۳۲ طرح آماده افتتاح در هفته دولت امسال در شهرستان سرخه مربوط به طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیارد ریال برای افتتاح سه طرح اقتصادی شهرستان سرخه به مناسبت هفته دولت سرمایه‌گذاری شد، یادآور شد: افتتاح سه طرح اقتصادی به مناسبت هفته دولت در سرخه زمینه اشتغال ۵۶ نفر را فراهم کرد.

وی بیان کرد:  ۱۲ طرح عمرانی و اقتصادی به مناسبت هفته دولت در شهرستان سرخه کلنگ‌زنی می‌شود و احداث جاده کمربندی سرخه به فیروزکوه، اجرای طرح‌های آبرسانی و شرکت برق از جمله طرح‌هایی است که عملیات اجرایی آن‌ها به مناسبت هفته دولت در این شهرستان آغاز می‌شود.

فرماندار سرخه یادآور شد: ۴۱۳ میلیارد تومان طرح های اقتصادی و عمرانی در این شهرستان از سال ۹۲ تاکنون سرخه افتتاح شده است.

دوم تا هشتم شهریور هفته دولت نامگذاری شده است و یک‌هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌ در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف استان سمنان هفته دولت امسال بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی می شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *